Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most ez mia akar lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mia akar lenni?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam (fiú), aki eléggé furcsán viselkedik. Állandóan csúfol, de ez már nem a normális csúfolkodás (pl, anyád p*** meg ilyenek), és hogyha beszélgetünk az osztálytársakkal és ő is meg én is ott vagyunk, akkor ő olyan másképp néz rám, olyan nagyobb szemekkel vagy én nem tudom... Meg még amikor kiisebbek voltunk, akkor bevellotta, hogy tettszettem neki régebben.. Meg hát van a legjobb barátnőm, és múltkor nem voltam suliban, és mondta nekem a barim, hogy azzal a sráccal ült, akiről most beszélünk,, közben ott volt az a srác is és ő kiemelte FELTÜNŐEN, HOGY AZNAP éPPEN A BARáTNŐMMLE ÜLT. Ma meg valahogy szóbajött, hogy van e csajja annak a srának, ő meg azt mondta, hogy "van, csak még nem járnak", szóval ezzel ha én tettszem neki, akkor énrám célzott? Na és akkor most az lenne az igazi kérdés, hogy TETTSZEM neki? vagy esetleg szerelmes belém:? :/
2012. febr. 17. 20:26
 1/8 A kérdező kommentje:
...de úgy csúfol, hogy én semmit nem ártottam neki, semmiből semmi os elkezd csúfolni, ez érthetetlen..
2012. febr. 17. 20:28
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Esélytelen, hogy ezt végigolvassam. Ha megmutatnád a nyelvtan tanárodnak, szerintem visszaadná a diplomáját.
2012. febr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
azt hiszi, hogy kemény,azért csúfol....kisfiú még, rá se ránts.
2012. febr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

20:36


ott a pont

2012. febr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1. gyorsan írtam mi a bajod amúgy nincs is diplomám de mind1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. febr. 17. 22:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt mindjárt gondoltam, hogy neked nincsen. És még szövegértésből is megbuktál, ha jól sejtem.
2012. febr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mi a bajod? tiszta egyeses tanuló vagyok, te kis tökéletes, amúgyis itt nem a helyesírás a fő és nem ia az volt a kérdés.. és alapsulis hetedikes vagyok évvesztes!!
2012. febr. 17. 22:37
 8/8 A kérdező kommentje:
amúgy gyorsan ís írtam.. :P
2012. febr. 17. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!