Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jelent valamit, ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit, ha egy fiú minden találkozáskor köszön?

Figyelt kérdés
Érdeklem őt? Nekem tetszik. A legközelebbi találkozáskor az jó, ha én előbb köszönnék neki? Ja és ha mondjuk kérdezne valamit és akkor én meg úgy válaszolnék, hogy ...édes/drágám stb.? Hogyan fogjam meg magamnak?:D
2012. febr. 11. 20:56
1 2 3
 1/22 bozontosborz ***** válasza:
100%
jólnevelt.
2012. febr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%

:D :D :D


udvarias :D jól nevelt

Nekem a tanárom is köszönt minden alkalommal, mégsem csináltuk az asztalon, pedig jól nézett ki :D

2012. febr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én minden ismerősömnek köszönök, hogyha találkozunk. Sőt ha bemegyek valahová akkor is szoktam. Mi ebben a fura? Manapság már nem illik köszönni?
2012. febr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a srác. De szerintem az édes/drága megszólítással csak elijesztenéd. Inkább mosolyog rá,kezdj el vele beszélgetni és onnantól már kialakul ha ő is úgy akarja :)
2012. febr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem bunkó.
2012. febr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

az attól függ,ha csak neked köszön,v másnak is...

...meg h hogyan köszön,puszival, vagy csak odavág egy sziát

2012. febr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
én is köszönök mindenkinek :)Szerintem ha habarabb köszönsz neki azzal nem érsz el semmit.
2012. febr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Macs1209 ***** válasza:

Utolsó: Nem..

Manapság kiirod facebookra, hogy "szoktál köszönni?" és kapsz rá 3 like-ot.

2012. febr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

a terem előtt mikor találkozunk akkor a fiú osztálytársaimnnak, meg nekem szokott "külön egy helót".:)

Meg a múlkor mikor jöttem le a lépcsőről is észre se vettem ő is elvolt foglalva a barátaival, de amikor meglátott gyorsan köszönt, meg mélyen a szemembe néz..néha.

2012. febr. 11. 21:03
 10/22 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem ez még nem jel :) A srác jól nevelt és figyelmes, hogy egy lánynak külön köszön :)
2012. febr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!