Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kéne kezdeni? felvette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne kezdeni? felvettem egy srácot msn-re, aki tetszik nekem, de nem tudom, hogy mit írjak neki, azt mégsem írhatom, hogy azért mer szimpatikus volt, mivel még nem is beszéltem vele 1x sem.

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Azzal kezd h felállsz a gép elől és kilépsz a való világba
2012. febr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem ne a gépen kezdjétek az ismerkedést. Menj hozzá amikor látod.. Az a baj, hogyha csak gépen kezdetek el chateni, akkor majd a való életben nem tudtok mit mondani egymásnak..
2012. febr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!