Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért sietnek annyira a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sietnek annyira a pasik hogy kapcsolatuk legyen?

Figyelt kérdés

Pl. először találkozik a csajjal, elhívja randira és 2. randin már csókot akar, a 3.-nál már kijelenteni hogy járunk és ez nagyjából egy és fél hét alatt.

utána még 2-3 randit "túlél állva" de akkor már mennek az utalgatások hogy legyen szex és az ellenőrízgetés, állandó hívogatás.

Szóval így lerohanják a csajt és várják, hogy bár nem is ismeri még őt, de tegye neki szét a lábát.

De közben elvárják hogy ne legyen k.va.

Viszont ha volt már 10 barátja és mind ezt várta tőle és ő "jó" volt, megadta nekik, mégis mit várnak?

Most vagy azt akarná a legtöbb pasi hogy legyen a csaj tényleg erkölcsös és várnak rá pár hónapig, vagy akkor ennyiből ne szidják őket, ha azt várják. nem?


2012. febr. 7. 21:37
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

hamar ki lehet őket szűrni? 1 még 2 randiból nem hiszem.

volt aki hetekig tagadott. aztán máshonnan derült ki a kis titka...és akkor persze bizonygatta, hogy "véletlen" meg hogy ő "jó" ember. aha. annyira jó hogy még hazudozik is.

2012. febr. 7. 22:00
 12/21 anonim ***** válasza:

Érdekes. Én pont az ellenkezőjét tapasztalom. A sokadik randi után sem lehet rászedni a srácot egy kapcsolatra.

A nagyrészük azzal jön, nem akarják lekötni magukat.

Vagy csak én keresek rossz helyen?

L

2012. febr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Macs1209 ***** válasza:

Nézd, ha online ismered meg, akkor azért valami képet

kapsz róla, főleg ha figyeled a tartalmát is amit ír.

Eléggé jól el lehet beszélgetni a másik féllel akár

msn-en is. Mire azt mondom, hogy tali, vagy ő mondja,

addigra már megismertük egymást. És akkor a csók már

belefér. Sőt, ha ismerem X hónapja online, akkor se

akarom az 1.-3. randin ágyba cipelni...


Vadidegen nővel? ... abból csak sexkapcsolat lenne...

Vagy csak kis esély a normális kapcsolatra.... Nem

jön be ez az eljárás.

2012. febr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Macs1209 ***** válasza:
#13: Vagy rosszul választasz :)
2012. febr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

jaj, ezt elfelejtettem írni. az más, ha valaki előtte már ismerte vagy neten mindennap órákba nyúlóan beszéltek. akkor valamilyen képed van már az illetőről, bár még így is érhet csalódás.

nem, hanem mikor valami "látásból ismerlek" ismerős haverja jön oda hogy á, tetszel, találkozzunk ekkor és ekkor.

és tényleg Semmit nem tudsz róla csak hogy XY-t ismeri. megkérdezed persz XY-t, mert a te társaságodból senki nem ismeri a fazont. viszont XY-nal nem szoros az ismerettség és persze fényezi a haverját.

és utána jön a többi dolog.

az ilyen esetekre értettem. meg mikor neten küld egy ilyen városbeli valaki képet, ír röpke 3-4 mondatot és hogy talizzunk.

2012. febr. 7. 22:11
 16/21 anonim ***** válasza:

Igazad van, jó lenne ha mindenki így gondolkodna mint te... de sajnos nem.


Túl idealista vagy.

Amint azt előttem is írták, a lányokra meg az jellemző, hogy még az első egypár találka előtt elkedzenek iszonyatosan kötődni érzelmileg. Egy olyan valakihez akit csak elképzeltek. Utána hiába akarod megismertetni magad, meg megismerni a másikat. Eleve biztos a csalódás és a bukás. Aztán te vagy a hibás, hogy "összetörted a szívét." Jah persze.


Szóval egy-egy. Sok hisztis p*csa után, naná, hogy nem akar kínlódni az ember és azt mondja, hogy p*ncit ide de gyorsan! Legalább a jó rész meglegyen, a többivel meg foglalkozzon más!


Ha olyan vagy, amilyennek mondod magad, én nagyon szívesen megismernélek. Tartós kapcsolat, bizalom, úgy ismerni a másikat minta tenyered... jól hangzik. De van aki erre nem alkalmas. Lyuka meg mindenkinek van. Érted?


17/f

2012. febr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
13assal értek egyet. Én is majdnem mindig úgy járok és nem úgy, ahogy a kérdező.
2012. febr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én aztán nem siettem el, hogy kapcsolatom legyen! Repülök kedvemre, búvárkodom, motorozok, Hummerrel járok korizni, swarovski kristálypohárból szolgál ki a bejárónőm, míg a másik Bömbi pihen a kétszintes garázsomban, most quadoztam a hóban, lenyomtam százas szériában ezer fekvőt, indul a báli szezon....de mégis valamelyikőtök mindig itt lógna rajtam. Na ezt nem értem?
2012. febr. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy belassulva.
2012. febr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Én aztán nem siettem el, hogy kapcsolatom legyen! Repülök kedvemre, búvárkodom, motorozok, Hummerrel járok korizni, swarovski kristálypohárból szolgál ki a bejárónőm, míg a másik Bömbi pihen a kétszintes garázsomban, most quadoztam a hóban, lenyomtam százas szériában ezer fekvőt, indul a báli szezon....de mégis valamelyikőtök mindig itt lógna rajtam. Na ezt nem értem?"


Azt a k*rva, pontosan igy müködik ez az egész...ha élvezed az életet, még ők keresnek téged, ha viszont te keresed őket nem kellesz a halálnak se.

2012. febr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!