Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha kettőnél többször összeakad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kettőnél többször összeakad a tekintettünk akkor az már jelenti azt hogy tetszünk egymásnak?

Figyelt kérdés
Ha 1 nap a suliba 2-nél többször szemezünk az jelentheti már azt hogy tetszünk egymásnak?
2009. jún. 1. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet,azt érd el hogy hosszan nézzen a szemedbe,szemezzetek,s mosolyogj rá,hogy vegye azt jelnek.
2009. jún. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt kívánom ne úgy legyen ahogy mondom!

Nekem ugyanez volt... többször is találkozott a tekintetem egy fiúéval és én totál belezúgtam a srácba...de kiderült hogy a srác nem akart semmit csak totál véletlenül akadt össze a tekintetünk egy nap 8x...

Én komolyan azt hittem hogy lehet közöttünk valami de nem...egyszer úgy akadt össze hogy az én barátnőm ő melette állt és az ő haverja meg melettem az ebédlőben és mind a 2en a haverunkat/barátnőnket keresük...máskormeg mikor mentünk ki a szünetre meg mikor mentünk be pot egymással szemben álltunk totál véletlen...Sajnos nem lett belőle semmi...ennek már 1 éve és azóta már mást szeretek de ha még visszagondolok pontosan emlékszem mien rossz érzés volt.Szóval jelentheti azt is de mást is jelenthet...hogy például kiváncsi rád mert halott rólad valamit...vagy teljesen más okból.DE azt kívánom ne úgy legyen ahogy én ezt itt leírtam!Legyen köztetek szerelem!Előre is sok szerencsét és próbálj rá nézni hosszasan mosolyogva és ha van bátorságod köszönj neki amikor elmentek egymás melett!Első lépésnek tuti jó!Onnan meg sodor tovább az ár!Hajrá ;)

De komolyan azt kívánom nálatok ne igy legyen!

2009. jún. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.2.: Remélem nem úgy van. Amióta jóba vagyunk azóta nézünk mindig egymásra. Régen nem így volt. Most ismerte meg milyen vagyok.
2009. jún. 1. 16:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen barátom (sőt nem is egy ) akivel szinte végig úgy beszélgetünk h végig a szemébe nézek és napi 10X minimum találkozik a szemünk (ilyenkor elmosolyodunk és nézünk tovább ) ...de mi már 7 éve vagyunk így és semmi nincs és nem is volt köztünk .De remélem veletek nem így van !:D
2009. jún. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sőt ha megvakarja a hónalját az azt jelenti, hogy nagyon kíván...
2009. jún. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!