Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig rámmosolyog mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig rámmosolyog mikor összeakad a tekintetünk. Tetszek neki, vagy csak jókedve van? XD:D:D

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel egy buszmegállóba járunk, és egy busszal is járunk. A buszmegállóban köszön, mikor odaér - persze ez faluban illendő is:D -, és én vissza is köszönök. És eddig mindig rám mosolygott mikor köszönt (pedig többen is vagyunk a buszmegállóban).(Én meg visszamosolyogtam:$:D). Csak pár napja járunk "együtt", de nagyon cuki ahogy mosolyog, és ma is délután a buszmegállóban csak úgy rámmosolygott mikor ránéztem.:$:D Hogy közeledhetnék felé?:) Vagy mit csináljak, hogy elbeszélgessen velem, ne csak köszönjön?:D Mert én nem mernék kezdeményeezni.

16/L


2009. szept. 3. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Hátnézd, elég nagy esélyed van rá h tetszel neki:) de sajnos neked kéne kezdeményezned mert lehet h félénk...
2009. szept. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem félénk.:D Sőt... elég nagyszájú.:) És sok haverja van. Meg sok lány ismerőse is. Úgyhogy inkább ráhagynám a kezdeményezést, mert én elég csendes, és visszahúzódó csaj vagyok, és ezen ha akarnék se tudnék változtatni.
2009. szept. 3. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor meg minek pedálozzál? Kacsints esetleg, "biztasd", de a lépést ő tegye meg!
2009. szept. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy nagyszájú nem jelent semmit.

Én is nagyszájú vagyok, nagy a baráti köröm, kedvelnek a lányok, de amikor én akartam leszólítani egy lányt nem volt elég bátorságom. Nagyon sokáig gondolkodtam, hogy és mikor szólitsam le, mert az nem ojan egyszerű mint azt a lányok hoszik. Bár gondolom lányoknak se könnyű fiút de akkor is...

2009. szept. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!