Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit ajánlanátok, ha beállna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajánlanátok, ha beállna a kínos csend?

Figyelt kérdés
Találkozok egy sráccal, és nagyon félek, hogy nem lesz egy idő után miről beszélni. Tudnátok mondani pár olyan témát, ami nem olyan sablonos, és nem néz tőle hülyének? Köszi előre.
2012. febr. 5. 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Néha nem gond egy kis egy kis kínos csend. Egyébként most ő is pont ezen agyal hidd el.

Amikor előfordul ilyen randikon én mindig benyögöm, hogy "na csak eljött a kínos csend", mindezt egy vigyorral megspékelve, ezen általában nevetünk aztán megy tovább a dolog.


Javaslom elkerülni a politikát, vallást, exeket, ezek nem szerencsés témák.

Ezt leszámítva beszélhettek akármiről, néha te is kérdezhetsz róla dolgokat de ne faggasd.

Kerüld a hirtelen téma váltásokat elég hülyén jönnek ki.


27/F

2012. febr. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hú, én soha nem randiztam még, de próbáljatok meg átkötéseket találni a témák között. Ez beválhat. Szóval ne ugráljatok értelmetlenül a témák között. beszéljetek a suliról, kedvenc filmekről, mi akartál lenni gyerekkorodban stb.
2012. febr. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Fourier-hipotézis

Polárplaniméter

Cauchy-Schwarz-Буняковский egyenlőtlenség

Venturi-cső vicces dolgai

Rugók méretezése

Tehetetlenségi nyomatéktenzor

2012. febr. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi utolsó, de a fizika nem éppen egyikünk érdeklődési köre sem:) és mondtam, olyat kérek, amitől nem néz hülyének...
2012. febr. 5. 10:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Amit valószínűleg ő is ismer. TV műsor, film, weboldal, híres ember, bevásárlóközpont, zene, könyv, újság, közlekedés, időjárás, hírek...
2012. febr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Említsd meg neki a ,,Sounds of silence" c. számot Simon and Garfunkel-től... és máris lehet dumálni a zenéről (Y)
2012. febr. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
készíts listát, hogy miről beszélgethettek, hogy mi történt veled mostanába, és egy általában miről beszélhetnél listát. Ez megvéd a csendtől:D
2012. febr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Első ez nagyon hasznos számomra is,thy:D
2012. febr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha már pár perce megy a párbeszéd, akkor általában nálam nem szokott gond lenni, csak akkor, ha már rögtön az elején, 3-4 mondat után elcsendesül minden.


Ha már tényleg beszélünk, akkor nekem még felüdülés is egy-egy ilyen "kínos csend". Ilyenkor vissza tudok kérdezni azokra a dolgokra, amiket a másik fél mondott közvetlenül előtte, csak valamiért elterelődött róla a szó. Sokkal jobb egy kis némaság után visszakérdezni, mert akkor nem érzi a másik fél, hogy azzal amiről addig beszélt neked, untatott téged.

2012. febr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kicsi vagy még a párkapcsolathoz!
2012. febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!