Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Help! Szerintetek feltünhetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help! Szerintetek feltünhetett neki hogy tetszik? Vagy idegesíthetem? Egyszer már elhívtam. De akkor épp elutazott. (többi lent)

Figyelt kérdés

Nos, Ő most lesz 20 én meg majd 15..Történetesen a sógorom testvére...Amikor irtam neki kedvesen válaszolt..Megjegyezte hogy nem gond hogy írtam, sőt örült hogy gondoltam rá..Azóta egy párszor még igy beszéltünk és egyszer el is hivtam (nagynehezen..) hogy elkisérjen vhova mert más nem jön el velem stb.. ő azt mondta hogy a mostani 7végéje nem jó mert ekkor utazott el..a következő hétvégére azt mondta hogy simán jó lehet szerinte, de végül elment a családjával a nagymamáját meglátogatni..Bocsánatot kért tölem hogy nem volt jó neki és mondta hogy ne haragudjak, a végére hozzátette hogy majd irjak neki.én csak akkor annyit irtam neki hogy nembaj majd amikor legközelebb jó neki..

azóta nem nagyon irtam neki és ő se irt nekem.látom hogy feljön majdnem naponta..nagyon várnám hogy irjon(vagy én is ráírnék de nincs ötletem..)


2012. jan. 30. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:

te neked szokott viszketni pinád?

csak kérdezem egyébként meg mindig hallgass a szívedre. nyam

2012. jan. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy ő is arra vár, hogy írj neki. az is lehet, hogy le akar rázni. kérdezd meg tőe, h mi van vele? meg mondd, h rég nem dumáltatok, és ha még akk is kedves, akk hívd el megint.
2012. jan. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

normálist pls......

hát ha ráirok akkor megint én kérdezek töle..ő mindig csak válaszolt nekem..de azért megpróbálom..:)

köszi a választ:))

2012. jan. 30. 19:50
 4/4 anonim ***** válasza:
hajrá
2012. jan. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!