Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék kapcsolatba lépni vele?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki nem olyan rég költözött ide a faluba ahol lakok. Nagyon bejön de mivel új és nem ismer itt senkit nem jár el ki otthonról. Minden héten kb. 2-3-szor azzal a busszal jön haza amelyikkel én. Ilyenkor odamennék hozzá, leülnék mellé a buszon, ezzel nem lenne baj, hogy nem merek csak mindig van vele valaki (öccse, anyja, vagy mindketten), egyedül a 3-4 hét óta amióta itt laknak soha nem láttam. Aztán ugye így azért nem akarok odamenni hozzá. Ha legalább egyszer egyedül lenne és beszélnék vele akkor utána igen de így valahogy nem érzem azt hogy jó ötlet lenne. A haverjaimat és akiket lehet mind megkérdeztem mit tudnak róla de senki nem tud róla semmit azon kívül, hogy most költöztek a faluba (még a nevét se tudja senki). Gyorsan szeretnék lépni mert tartok attól, hogy jön a szünet és akkor se mozdul ki hétvégenként, esténként otthonról max. ha nyaralni vagy valahova máshova megy. Hogyan tudnék így kapcsolatba lépni vele, vagy nyugodtan menjek oda akkor is ha ott van az anyja és az öccse is? Előre is köszönöm a válaszokat és bocsi, ha hosszú lett!
2009. máj. 28. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet egy fiú többet tudna segíteni :D

De lányként én elmondom minek örülnék:célszerű lenne akkor menned amikor az öccsével van és nem az anyjával.Mondjuk akkor köszönj neki és mutatkozz be-mondd el, hogy aranyos az öccse és viccesen mondd el már mióta várod, hogy egyedül legyen de mindig akad kísérő :)Légy vele kedves és vicces-de azért a vicces dolgot sem kell túlzásba vinni-beszélgethetsz vele akármiről csak ne nyomulj nagyon mert azt nem nagyon szeretjük.Légy fesztelen és ne izgulj mert 2 lehetőség van;

1:tetszel neki és szívesen ismerkedne veled:akkor teljesen mindegy miről hadoválsz neki úgyis tetszeni fog neki

2nem tetszel neki:bármilyen csajozós dumával előállhatsz úgyis elhajt majd

Légy bátor!Nem veszíthetsz semmit csak nyerhetsz :)

Sok sikert

2009. máj. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólóval! :)

Meg még annyi, hogy esetleg közösségi oldalakon is megkeresheted, írtad, hogy nem tudod a nevét, de kép alapján esetleg (reméljük van neki kitéve) felismered, vagy keress rá, h kb. hány éves, ilyesmi... Írhatsz neki levelet, h van-e kedve veled beszélgetni, aztán majd alakul! :) Tudd meg, h melyik iskolába jár és még ott a suli környékén is érdemes próbálkozni, hátha meglátod és egyedül lesz! 20/L

2009. máj. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!