Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon rosszul csókolok. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul csókolok. Hogy tanuljam meg?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, 3 pasival csókolóztam, eddig azt hittem ők nem tudnak, de a 3. után már azt gondolom, hogy bennem van a hiba. Semmi élvezetet nem találok benne, sőt kellemetlenül érzem magam közben és a legutóbbi fiú meg is kérdezte, hogy ez volt-e az első csókom, vagy miért voltam ilyen furcsa.. :S Pedig nem izgultam egyáltalán. Hogy tanuljam meg a jó csókot? Mit csináljak? Segítség!! :(
2009. máj. 28. 13:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is rosszul csókoltam először! Nem tehetsz mást, ebbe bele kell jönni! Sokszor fogod még csinálni, akkor bele fogsz jönni! Engedd hogy a pasi vezessen, add át neki magad hidd el, menni fog! Sok sikert!=)
2009. máj. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csináld azt, amit a párod. Egyszerűen utánozd.
2009. máj. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1. gyakorlás

2. mindenki kicsit másképpen csókol. régen én is úgy éreztem, hogy rosszul csókolok, mert valahogyan nem ment, nem voltam olyan jó, és úgy éreztem, a másik sem. Aztán most már nincsenek ilyen problémáim... :)

2009. máj. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez a partnertől is függ

én is jó ideig azt hittem rosszul csókolok , csak mert a fiú egész másképp csinálta mint én...

megszokottság kérdése is, ha naponta/hetente másik fiúval csókolózol akkor azért érzed hogy kellemetlen.

mindenki másképp csókol, majd találsz valakit aki ugy csókol mint te:)

2009. máj. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ezt nem lehet "megtanulni" érezni kell ha most nem mwegy csináldd töbett menni fog... :D
2009. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

gyakorlat teszi a mestert! Én sem tudtam először jól csókolni, aztán a gyakorlat meghozta az eredményét!

Csak gyakorolni,gyakorolni és gyakorolni!

2009. máj. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem próbáld egy kicsit máshogy, mint eddig. Nyisd nagyobbra a szád, vagy kisebbre, mint eddig, vagy próbáld meg a nyelved gyorsabban, vagy lassabban mozgatni, nagyobb mozdulatokkal, vagy kisebbekkel.

És gyakorolj sokat. Beszéld meg a barátoddal is, hogy elég ügyetlennek érzed magad, és ő is biztosan fog tudni tanácsot adni.

Sajnos igazuk van az előttem szólóknak: ezt csak kigyakorolni lehet, megtanulni nem. :)

2009. máj. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Szerintem csak bizonytalan vagy magadban és ezért érzed így. Szorongasz közben,ami persze kihat a csókodra is. A csókot meg lehet azért nem tudod élvezni,mert nem az ideális fiúval vagy. Fel a fejjel! Mindenki belejön! Első csókom nekem is cikis volt, mert nem akartam azzal a sráccal akivel megtörtént igazán. De azóta minden oké,élvezem. Lehet neked is a srácválasztásnál vannak a gondok. Legyél felszabadult csók közben és ne arra gondolj hogy "milyen rosszul csinálom", mert akkor tényleg rosszul fogod. Remélem segítettem. Sok sikert
2009. máj. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Azzal, aki először csókolt meg, nem élveztem. A másodikkal meg fantasztikus volt (pedig őneki én voltam az első, akit megcsókolt, az első meg nagyon gyakorlott volt). Nem a gyakorlaton múlik sztem.

Sok múlik a csók közben érzett illaton (szagon). Az első esetben nem tetszett, a másodikban nagyon izgató illata volt a partneremnek. Nem dezodorra gondolok, hanem férfi feromonra, amit a pasi bőre termel valahol az orra körül.

Az természetes, hogy a komoly testi vonzalom elengedhetetlen ahhoz, hogy élvezd.

Lehet, hogy nem jön be neked a nyelves változat. Nekem sem. Nagyon izgató tud lenni az is, ha csak az ajkaitokkal simogatjátok a másikét.

2009. máj. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
ez a feromonos dolog nagyon igaz... a barátomnak olyan kellemes illata van, imádom!!!
2009. máj. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!