Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hagyott már cserben 1 vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyott már cserben 1 vagy több randi után a kiszemelted?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy szónélkül lelépett és nem is jelentkezett többet.

Hogy törétént?


2012. jan. 18. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igen, ahogy írtad---> szó nélkül lelépett
2012. jan. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És mire gondoltál, hogy történt? Van vmi sejtésed hogy miért tette? :O
2012. jan. 18. 21:56
 3/13 anonim ***** válasza:

Az a sejtésem, hogy attól ijedt meg, hogy ugyanolyan vagyok, mint ő, csak ellentétes nemben.

Egyszerűen nem keresett többet.

2012. jan. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen. Volt két randink (az egyikről fiú létére késett, nem keveset...), aztán utána hirtelen elérhetetlen lett, meg egyáltalán nem keresett. Tapasztalatnak jó volt...

23/N

2012. jan. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem semmi, hihetetlen. :O

Ismertétek már őket vagy csak a randikon találkoztatok?

Beszélgettetek -e neten, telón a randikon kívül?

Szerintetek megijedt a másik vagy mi lehet? Nem szégelli magát hogy csak úgy eltűnt? :O

2012. jan. 18. 22:18
 6/13 anonim ***** válasza:
Jaaaaa :D Megtetszettünk egymásnak randiztunk 2-t és lelépett az exével. És ezt eljátszotta azután is miután egyszer szakítottak :D XD Jó nagy barom voltam, azóta nem dőlök be a hülyeségeiknek.
2012. jan. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Volt olyan is, aki 4-5 randi után tűnt el szó nélkül. Vagy már az üzenetemre sem válaszolt, vagy elintézte annyival, hogy nem keresett többet.


Ilyenkor én nem gondolkozom, miért tette, hanem folytatom az ismerkedést más emberekkel:D.

2012. jan. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Volt két randink (az egyikről fiú létére késett, nem keveset...)"


Szóval csak a lányoknak lehet késni fél órákat?

2012. jan. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk én a késést pl elnézem :D Jó, nem órákat de pl 10-20 percér még nem szólok :D
2012. jan. 18. 23:47
 10/13 anonim ***** válasza:
Velem általában ezt szokták csinálni a lányok az első randi után, mert ronda vagyok.
2012. jan. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!