Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit jelent az pontosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit jelent az pontosan, amikor egy csaj jön szembe, és néz a szemembe, enyhén mosolyog?

Figyelt kérdés
Sokszor van ilyen, hogy megyek az utcán, és már messziről látom hogy jön szembe egy lány, aki még jól is néz ki ezért én is nézem, és ő is néz a szemembe, mosolyog de csak óvatosan, és már amikor egymás mellett megyünk akkor is. Ez jelentheti azt hogy tetszem neki és ha összeszedem magam akkor akár oda is mehetnék valamilyen szöveggel és leszólíthatom? Főleg huszon túliak véleménye érdekel, de írhat fiatalabb is.
2009. máj. 26. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt jelenti h bejossz neki szimpatikus vagy és még lehet h tetszesz is neki:)szoval ha ugy látod akkor kezdeményezz hisz ez a fiuk dolga:P 14/L
2009. máj. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért az mit jelent, hogy Te nézed? Akkor következtesd ki.:) Szemeztek, langyos flört, ennyi. Ettől még nem biztos, hogy siker ha leszólítod, de egy próbát megér!
2009. máj. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja 22/L voltam.
2009. máj. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva én csak akkor tennék ilyet, ha tetszene a srác. Vagyis egy olyan férfit nem néznék meg, aki nem tetszene. Tehát szerintem próbálkozhatsz, mert nem hinném, hogy nézegetne és mosolyogna egy nő, ha nem tetszenél neki, a többi meg már csak rajtad múlik. :)

27/N

2009. máj. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A nők alapvetően tényleg furán tudnak viselkedni, de azért emberből vannak ők is, és hidd el, hogy nincsen hozzájuk ilyen kis szabálykönyv amiben benne van hogy "ha szemedbe néz és picit mosolyog de a bal lábát picit megemeli miközben 2szer levegőt vesz az azt jelenti, hogy bejösz neki"
2009. máj. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Én is csak sejtelmesen mosolyognék, ha valaki feltűnően bámulna. :D
2009. máj. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdekes. Én mindig ezt csinálom, ha meglátok egy olyan pasit aki tetszik. De komolyan MINDIG! :D
2009. máj. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vagy jelentheti azt is hogy röhejes vagy csak nem akar hangosan röhögni
2009. jún. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!