Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy randin semmi aztán meg?

Figyelt kérdés
Randin nem jut eszembe semmi, de mikor eljöttem egyből eszembe jut millió dolog amit mondhattam volna csinálhattam volna.
2012. jan. 16. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
mert gyoker vagy
2012. jan. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolom mert izgulsz
2012. jan. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Macs1209 ***** válasza:

Pánik.. Velem is előfordult, vagyis inkább az, hogy

akkora baromságokat mondtam, hogy utána fogtam a fejem.

2012. jan. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
gyökérgyökér.emellett persze ez mindenkivel így van: ) utólag sokkal okosabbak vagyunk, igaz ez nagyon sok helyzetre a randin kívül.
2012. jan. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Biztosan zavarban vagy és akkor leblokkol az agyad.

Általában ez szokott lenni a diagnózis a randiknál.

Viszont ha ennyire zavar randi előtt egy kis cetlire írj össze témákat amiről szeretnél beszélni a pároddal és szépen "felkészülsz" belőle.

Nincs ebbe semmi gáz saját magadnak segítesz ezzel.

2012. jan. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Randi előtt rá kellene rántanod!
2012. jan. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Cetlizni csak akkor kell, ha egy-két naponta randizol és nem tudod már, hogy kivel is fogsz találkozni. Hasznos dolog a mobilnet...

Rutin. Az első randijaimon én is béna voltam. De egyre jobb lettem és a végén már szinte túl laza voltam. Igaz, hogy már nem is akartam felszedni a lányokat.

2012. jan. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hát nem tudom... ha egy csajt randira hívok hagyom hogy ő beszéljen kérdezek ő válaszol vagy nem az mind1 akkor beszélek 1-2 szót ha ő kérdez... de nem az a lényeg hogy ő ismerjen meg téged hanem hogy te őt.. ő majd úgy is megismer ha összejön a dolog neked meg már addigra tudni kéne mit szeretne mit nem stb... próbálj vicces lenni de ne olcsó vicceket hanem őt próbáld még a vicces határokon belül egy viccbe helyezni vagy csak add magad be szokott jönni ;)
2012. jan. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!