Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen lányt merre találhatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen lányt merre találhatok?

Figyelt kérdés
Hol tudnék kicsit extrémebb (piercinges, tetovált stb.) lányokkal ismerkedni? Még az emo lányok is szóba jöhetnek!
2012. jan. 16. 20:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Rock- és punkkoncerteken. Azt hiszem télen a sok ruha miatt más helyen nehéz lesz kiszúrni őket. De gondolom tetovált alatt nem arra gondolsz, hogy van egy delfin a csípőjén, a pirszinges meg nem orrpiercinget jelent... Mert ezek elég gyakori, szolid előfordulásai az általad áhított nőtípusnak. Jobban szétvarrott, fémekkel teleaggatott csajok nyáron fesztiválokon akadnak bőven. Most télen meg tényleg koncert, máshol ilyenkor nemigen tűnnek ki.
2012. jan. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Kijelenthetjük, hogy a 2 kivétellel már jelentkezett, ezért a többi piercinges lány ostoba. (A legális piercing (fülbevaló) nem számít.)

De tényleg nem a kiemelkedő kvalitásokat szokta jelezni a testékszer.

2012. jan. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és nyugi!:D
2012. jan. 17. 10:41
 14/14 anonim ***** válasza:

"De tényleg nem a kiemelkedő kvalitásokat szokta jelezni a testékszer."


Miért, ha valakinek nincs, akkor feltételezzük, hogy okosabb egy testmódosított embernél?


Én is elég sok testmódosítással rendelkezem (fültágító, piercingek, tetoválás), sőt még a hajam is színes. Mindig is jó tanuló voltam, most másodéves egyetemista vagyok, és nem érzem magam semmivel sem különbnek azoknál, akik nem élnek ilyen dolgokkal, fordítva ez azonban nem igazán mondható el.

2013. okt. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!