Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen lányt merre találhatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen lányt merre találhatok?

Figyelt kérdés
Hol tudnék kicsit extrémebb (piercinges, tetovált stb.) lányokkal ismerkedni? Még az emo lányok is szóba jöhetnek!
2012. jan. 16. 20:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
bárhol.
2012. jan. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
szakközép iskolák és gyengébb gimnáziumok 9. és 10. osztálya
2012. jan. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
miért, 2.szerinted az ilyen lányok gyenge képességűek or retardáltak?
2012. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
pontosan!
2012. jan. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
piercingem is van, tetoválásom is, leggyakoribb előfordulási helyeim: tömegközlekedési eszközök, közértek,koncertek, kávézók, szórakozóhelyek, egyetem, posta, stb...ebből azt hiszem látszik, hogy nincs különleges "lelőhelyünk"...csak járj nyitott szemmel a belvárosban
2012. jan. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is tetovált vagyok. Mindig jól tanultam, kiemelt ösztöndíjas vagyok az egyetemen. Emellett dolgozom, boldog párkapcsolatban élek. Úgy gondolom, jogos a felháborodásom Akkor én is hülye lennék?:)
2012. jan. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#2-nak üzenem: nemsokára átveszem a történész diplomám, emellett pedig testékszerekkel és tetoválásokkal is rendelkezem, és a legkisebb mértékben sem vagyok gyenge képességű...
2012. jan. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

látom nagy port kavart a válaszom. elnézést, ha bárkit megsértettem. középiskolába járok, és a leírt kritériumoknak megfelelő lányok eléggé gyenge, sőt minősíthetetlen képességekkel bírnak mint értelem mint tanulás felé, és ők mint kellően vad parasztok és sajnos nem a jó (földműves) értelemben... ezek a lányok mérhetetlenül ostobák, nagyképűek és beképzeltek.

de igaz én a világnak csak egy részét látom, méghozzá azt amiben vagyok, ami az ismereteimnek megfelelően számomra a világ.

szóval aki értelmesebb az általam ismert lányoknál, ők kivételek, és ne vegyék magukra, ha eleve tudják, hogy jobbak mint az általam ismertek.

Tisztelettel:

2. válaszoló

2012. jan. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Köszönjünk, így sokkal jobb. :DD
2012. jan. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
na, egy fokkal azért így jobb...:D
2012. jan. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!