Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi (? )

Figyelt kérdés

Gondolom a beszélgetés majd kialakul,utánna talán elmehetunk még sétálni a parkba aztán hazakísérem de szerintem az első randin még nem csókolom meg,talán megölelem vagy csak hazakísérem.


Itt ahol én lakom van cukrászda,pizzázós meg olyan bárféleség is.Választjak én hogy hova menjünk vagy ő,vagy döntsuk el együtt?

16/F


2012. jan. 15. 01:34
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
kérdezd meg tőle hova lenne kedve el menni. ha azt mondja nem tudom, ajánld fel a helyeket amiket említettél, vagy pl. mozi. :)) első randin a csók túlzás, beszélgessetek, ismerjétek meg egymást jobban. kérdezd meg tőle a randi végén hogy hazakísérhetlek? erre ő nyilván azt válaszolja természetesen.vagy persze. :DD ne parázz, minden oké lesz. hajrá
2012. jan. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy hova mentek, azt neked előre tudni kell! Te vagy a férfi, te irányítasz, plusz ő a vendég a te világodban, ezt ne felejtsd el!

A csókkal én várnak a második randiig(ha lesz), de ha a helyzet úgy hozza, akkor lehet az első is próbálkozni vele.


Hajrá! :)

2012. jan. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%
Milyen nyelvből nem tudott a Google Translate normálisan fordítani?
2012. jan. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Neked kell választani hova menjetek te vagy a férfi :) hát a csók meg... első randin nyaltuk-faltuk egymást egyik csajjal, tehát a helyzet adja majd magát :) csak néz a szemébe és meglátod hogy itt van-e az ideje ;)

18/F

2012. jan. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!