Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt lekoptatásnak veszi majd?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt lekoptatásnak veszi majd?

Figyelt kérdés
szerdán megbeszéltük egy lánnyal hogy ma elmegyünk randizni, viszont megfáztam, és nem akarom lefertőzni, így nem bírok elmenni, de szólok neki. szerintetek? 15F
2012. jan. 14. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
mondd, hogy sajnálod, és amikor és ahol ő akarja, bepótoljátok. meg fogja érteni
2012. jan. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Jaja, mindenképp szólj, hogy ajánljon Ő egy másik időpontot.
2012. jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha tényleg megvagy fázva és ez hallható is a hangodon akkor hívd fel.Vagy vegyél magadon erőt és nyomás:)De akkor figyelmeztesd,hogy mi a helyzet. (Én mennék a helyedbe 25F)
2012. jan. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki, hogy mi a helyzet meg fogja érteni, de mindenképp beszéljetek meg egy új időpontot, mert ha nem akkor biztos lekoptatásnak véli és úgy is fog viselkedni veled.
2012. jan. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!