Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú mondja, ha van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú mondja, ha van kedvem elmenni valahova, csak írjak neki, én meg nem írok, azt lekoptatásnak veszi?

Figyelt kérdés

Már találkoztam vele egyszer, kedves fiú, de nem akarok neki írni, szoktam vele találkozni minden héten, lehet hogy szóban jobb megbeszélni, de nem tudom azt hiszi-e nem tetszik nekem ha nem írok..

Nem akarom lekoptatani, csak nem akarom hogy azt higyje nyert ugye van mert még nincs.

Koszi!!


22/L


2010. ápr. 3. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Bocsi , de mirt kell a csajoknak mindent túlbonyolítani ? :D Ha szeretnél vele találkozni akkor írj neki , ha nem akarsz akkor nemírsz ennyi.Ha sok ideig nemírsz neki vgay ő ír rád , vagy keres valaki mást.
2010. ápr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy lekoptatásnak vesz, de átfut az agyán ez a lehetőség is. A továbbiak alakulása viszont attól függ mennyire kitartó és mennyire akar téged. Persze azért nem ártana apró jelekkel biztatni. Pl írsz neki egy hogy vagy?

vagy élőben mosolyogsz rá és szemezel vele vagy akármi. Ez esetben nem veszi koptatásnak. Lehetséges persze, hogy azt gondolja nagyon gátlásos és félénk ill. tapasztalatlan vagy fiúk terén és azért nem írsz neki.

Így vagy úgy de jelentkezni fog mindenképpen.


26/F

2010. ápr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!