Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már több randin is voltunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már több randin is voltunk, rettenet jól elvagyunk, a lány ugyan úgy keresi az én társaságom de mit lépjek? (lent a többi)

Figyelt kérdés

szóval nagyon jóba lettünk az utóbbi 3-4 hétben. a lány 3 hónapja "szabad" előtte egy másfél éves kapcsolata volt, nemigazán tudom mennyire kész egy kapcsolatra de én nagyon szeretnék már tőle többet mint barátság, szinte minden nap smsezünk vagy beszélünk, egy héten pedig 3-4x találkozunk is. nemtudom, megcsókoljam? vagy hogy kéne a tudtára adni hogy igen én többet akarok? általában eddig nem volt ezzel gondom de ez a lány ez más... valahogy nagyon megfogott... nem akarom elrontani... úgy voltam vele ma is hogy tuti lépek de egyszerűen nem tudtam hogy mikor és hogy, mondhatom bátran hogy leblokkoltam :\ mitévő legyek? lányok valami tipp? hogyan próbálkozzak? egyáltalán akarhat kapcsolatot ilyen hosszú párkapcsolat után? bár én úgy érzem igen, és úgy érzem talán esélyem is lenne

18f


ja és bocsi a szóismétlésekért, fáradt vagyok :D


2012. jan. 11. 17:37
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és még régebben, kb 1 vagy másfél hónapja de lehet megvolt 2 is, mondta hogy kedvel azóta pedig csak találkozgatunk és beszélgetünk és beszélgetünk és minél jobban ismerem annál jobban akarom
2012. jan. 11. 17:38
 2/6 anonim ***** válasza:
hívd el egy újabb randira vigyél egy szál virágot és randi közben próbáld meg spontán megcsókolni, ha nem ellenkezik akkor nyert ügyed van. Ha ellenekzik akkor még mindig kimentheted magad, hogy "bocsi, csak olyan szép vagy és hát az elfogyasztott alkohol miatt... blablabla..."
2012. jan. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ez a virágos dolog ennyire bejön nektek lányok? nemtudom, nemigazán tudom elképzelni hogy virágot vigyek :S nemtudom lehet én vagyok a hülye de úgy érzem annyira nem örülne neki
2012. jan. 11. 17:42
 4/6 anonim ***** válasza:

ma 17:42

itt a virágnak jelképes értelme lenne. Hidd el, minden nő örül a virágnak csak van aki azt nem szereti ha minden problémát virággal akarnának megoldani.

2012. jan. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem úgy próbálkozz nála hogy fagatozol,ott sok minden ki derül ám ne térj rögtön a tárgyra mert lehet hogy még nem akar új kapcsit,most lehet hogy élvezi hogy csak úgy el vagytok,ám próbálkozz a kedvébe járni,videl esetleg valami szép nyugis helyre és beszélgess el vele hogy mit gondol arrol hogy ha komolyabb lenne a kapcsitok csak öszintén és nyitotan
2012. jan. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez egész jó! valószínűleg így cselekszem! :D köszönöm! :)
2012. jan. 11. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!