Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor ideális a találkozó?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor ideális a találkozó? Hogyan? Hol? .

Figyelt kérdés

Hello!

Van egy férfi,akit neten keresztül ismertem meg,két héttel ezelőtt.

Mit javasoltok,mikor lenne ideális a találkozó vele?Hol?Ki válassza ki a helyet?Mibe menjek?

Köszi a tanácskozást.


2012. jan. 9. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
miért tőlünk kérdezed?
2012. jan. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
válasz te helyet mert igy legalább biztonság érzeted lesz és nem leszel annyira feszült.kávézó és utánna majd meg látod.két hét után szerintem már ideális.légy szexi szerintem az mindig be jön
2012. jan. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
attól függ! Te is férfi vagy?
2012. jan. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen,hát értelmiségi ember,nem tudom,mit öltsek magamra,szoknya vagy ruha vagy nadrág....

köszi uccsó kommentelő!:)

2012. jan. 9. 23:52
 5/8 anonim ***** válasza:
ez most ugye nem komoly? egyre hülyébbek
2012. jan. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne te kezdeményezd a találkozót.Az a férfi dolga.Ha nem kezdeményezi,akkor PP(ahogy Csernus mondaná).


Amúgy meg úgy menj,ahogy a mindennapokban kinézel.Semmi plusz cicoma,légy önmagad.Visszafogott elegancia,nőiesség,báj,ápoltság.

2012. jan. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha velem leveleznél, akkor most lenne ideális, hiszen már te is ezzel foglalkozol. Volt olyan, hogy aznap találkoztam a lánnyal, de volt olyan is, hogy majd' 1 hónapig leveleztünk. Nincs szabály, a férfinak kell éreznie a kell pillanatot és akkor bedobni a témát.

Általában valahol a város közepén szoktam találkozni, mert nem tudhatom, hogy honnét jön a másik. Ha mégis tudom, akkor ezt figyelembe veszem.

Sokáig én választottam helyeket, de kezdtem unni, ezért néha felajánlottam, hogy a lány válasszon.

Ne öltözd túl magad!

2012. jan. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket,köszi utolsó:D
2012. jan. 12. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!