Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
1 fiuval beszélgetek 3 napja telon, és mondta hogy eljön hozzám és okvetlen el ne felejtsem megcsokolni!! Szerintetek az gáz hogy félek csokolozni? Ugy értem hogy még 1szer sem csokoloztam és félek !!!!! (13 éves vagyok amugy és a fiu 18 lessz ) Lécives jó válaszokat adjatok már mert ez nekem nagyon fontos!!!
2012. jan. 7. 23:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az első mondatod nem normális... egy 18 évestől.
2012. jan. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Aztak*rva... sörétes be van készítve otthon?

Viccet félretéve, én szólnék a szülőknek... hol szedted össze a pasit? :S

2012. jan. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ne értsd félre 5 év korkülönbség még nem gáz, de az már igen, ha 13 vagy, az, hogy mennyi korkülönbség gáz, az attól függ, hogy mennyi idős vagy, te itt vagy 13, neked neked TALÁN szerény véleményem szerint, akár le is lehet hülyézni, de szerintem 12-14 évesek valók, de semmi extra, csak kézenfogás, sétálgatás, beszélgetés, arcra, max szájra puszi, esetleg átmentek egymáshoz, kizárólag ALUDNI! családi programok, ilyenek... ha érted mire gondolok
2012. jan. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Deniih válasza:
Azt ajánlom, h messziről kerüld el a hapekot.. Aki 18 (!) évesen egy 13 évessel kezd ki, hát arra már nem tudok mit mondani..A barna földig süllyedhetne szégyenében...Miközben olvastam, kisebb agresszív rohamot kaptam...Először csak smárolni akar veled, aztán szekszelni, aztán azt veszed észre, h szépen lelépett a pasas, téged meg jól kihasznált..Tehát kerüld el messziről, és szólj a dologról a szüleidnek is...Én elég érzékenyen reagálok az ilyen dolgokra, hiszen voltmár rá példa, h mélyen tisztelt ,,C" típusú állampolgár (remélem mindenki tudja ki(k)re célzok..) egy nálánál kisebb lányt szeretett volna meg erőszakolni, úgy éjfél tájban...Hát finoman szólva a szájába tapostam a gyereknek.. Na ebbe látom nagyon bele mentem...A lényeget leírtam.
2012. jan. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!