Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az első randi nem jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első randi nem jól sikerül, mit csináltok?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk megismerkedsz valakivel a neten, egy darabig beszélgettek, de amikor élőben találkoztok egyikőtök csalódik. Hogyan mondanátok meg a másiknak, hogy ezt ne folytassuk?


(Bocs, kicsit hülyén fogalmaztam, fáradt vagyok...)



2012. jan. 7. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor mondd meg neki, h neked nem téma
2012. jan. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el! Úgyis rájön, hogy nem jön be neked! Velem is ezt szokták csinálni a lányok.
2012. jan. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire volt rossz ez a randi. Ha egyszerűen csak nem alakult ki semmi, akkor megmondom őszintén, de ha mittudomén, össze vissza hazudozik, vagy megbánt bár azért ilyenre ritkán kerül sor, akkor nem értem miért kellene mondanom bármit, egyértelmű.
2012. jan. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudod a randizni azért szoktak, hogy összejöjjenek a kiszemelttel, AKIK MÁR ISMERIK EGYMÁST ÉS KÖLCSÖNÖSEN BEJÖNNEK EGYMÁSNAK!

Vágod?

És ne ismerkedj neten mert gyökerek! Főleg a csajok! Ja és rondáááák!

2012. jan. 9. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!