Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt az első randi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első randi?

Figyelt kérdés
hol volt?milyen volt? lécci kort én nemet is irjatok
2012. jan. 2. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi vagyok.
2012. jan. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ultragáz. Az első randin szöktem otthonról h talizhassak egy rosszfiúval,de lebuktam mert összefutottam az egyik családtagommal :D szar ügy.
2012. jan. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jól sikerült :) 17 éves voltam. Elmentünk kávézni, aztán sétálni. Sokat beszélgettünk meg nevettünk közben. Csókkal váltunk el, ő lett az első barátnőm :) 20/F
2012. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
A tel számom nem kell?
2012. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Első randi... Hát amikor megláttam a srácot épp cigizett és olyan "nagyfiúnak" tűnt. Én akkor 13 voltam,ő meg 15... Vissza akartam fordulni,mert beparáztam de akkor észre vett és rögtön eldobta a bagót. Meghívott burgerkingbe,beszélgettünk,hülyültünk. Azt hiszem egész jó volt. A második randin már kézen fogva sétáltunk a Duna parton (ez egy nyáron volt). Majd két hétig jártunk... csak én rájöttem, hogy nem szeretnék még fiút, nem éreztem azt, hogy igazán tetszett volna. Ekkor szakítottunk,de azóta is nagyon jóban vagyunk. És ünnepeljük a szakításunk napját :'D... persze az a hátrány... hogy van,amikor ő többet szeretne a barátságnál.

16/L

2012. jan. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gáz :D Kimentünk a tűzijátékra, visszafelé már fogdosott meg ilyenek :D Aztán hazaértem, addigra már ott volt az sms a telómon hogy belém szeretett meg minden... Nem volt több randink :D
2012. jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Túráztunk. xD De nagyon jó volt! Csak másnap alig bírtam megmozdulni olyan izomlázam volt.

18/L

2012. jan. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15 éves voltam, neten "ismertük" meg egymást. Amikor először megláttam, akkor hazafordultam volna. Egy félcigány srác volt(akkor 18éves), normálisnak normális volt, de nem tudtam magamba férretenni, hogy az. Sétáltunk sokat, beszélgettünk. Összevissza kavarogtak benne az érzések, aztán mondtam neki, hogy haza kell mennem (amúgy még volt több, mint 2 órám), szóval hazakísért. Utána még sokáig keresett, szerelmet vallott, de én csak undort éreztem. Bunkónak érzem magam, de hát van ilyen... A srácnak azóta bejött az élet, fotós, és dj, szóval már nem kell félteni :D 17L
2012. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nagyon ciki volt, de ma már csak nevetek rajta:D Kb. 12 évesen (némi bátorítás után) randira hívott a srác, akiért a fél iskola oda volt, emiatt viszont a randi napján teljesen beparáztam, a legjobb barátnőmnek kellett kirángatnia a suli mosdójából, és odalökni a srác elé...xD És megkártem, hogy kövessen minket, és szóljon, ha egy ismerősöm közeledik, mert nem akartam lebukni. Szegény fiúnak meg azt mondtam, hogy csak másfél órám van, mert mennem kell vásárolni... :DDDDDD Aztán vett nekem egy kólát, pedig titltakoztam, de 5 perccel később kiszáradt a torkom és mégis elfogadtam... Szerencsére nem ijesztettem el, miután hazaért küldött egy sms-t, hogy van-e kedvem még valamihez.:)
2012. jan. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
az előző vagyok: 15/L
2012. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!