Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jeleket adhatnék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jeleket adhatnék egy fiúnak a suliban, hogy közeledhetne felém?

Figyelt kérdés
Milyen jeleket adhatnék egy fiúnak a suliban,hogy közeledhetne felém?Más elég sokszor szemeztünk meg minden..bejelöltem facebookon belájkoltuk egymás képeit..és még így sem történeik semmi..Miért nem ? Miért nem ír rám chaten?
2012. jan. 5. 08:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Jaj ez a kib.szott facebook? Minek élőben, ha lehet likeolgatni is?


"z itt a baj,hogy állandóan a fiú haverjaival van és ugy nem merek odamenni hozzá :("


Jó, akkor üljél a seggeden, aztán sírjál, hogy a barátnőd előbb lépett, te meg egyedül maradtál. Kifogás, kifogás, kifogás.

2012. jan. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Amúgy az nem furcsa,hogy mindig a fiú haverjaival van és egy lánnyal sem láttam még beszélgetni a suliban?? csak olyan lányokkal szoktam látni beszélgetni facebookon az üzenőfalán akik nem a suliba járnak!
2012. jan. 5. 14:58
 13/21 anonim ***** válasza:
Arra vársz, h köszönjön? Még csak nem is köszöntök egymásnak a folyosón? Nem fogja megtudni, h tetszik neked, ha nem kommunikáltok. Egyébként, miért kezdene el egyik pillanatról a másikra köszönni?
2012. jan. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Még nem..én nem merek rá ráköszönni ,mert ottvannak vele a haverjai és biztos kiröhögnének...gondolom tudják a haverjai ,hogy nem ismerjük egymást.. Amúgymeg azt nemértem,hogy kb.facebookon egyszer az egy hete felrakott képemet lájkolta..miközben már láttam facebook chaten....szóval akkor csak gondol rám valamit ha rámegy az adatlapomra és megnézegeti a képemet :) Ja és igen azt várom h köszönjön már rám..akkor végre rámernék már írni:) csak egy szia elég lenne és megjönne az önbizalmam:)
2012. jan. 5. 15:07
 15/21 anonim ***** válasza:
Mi lesz veletek, ha egyszer összeomlik az a szar?
2012. jan. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Próbálj meg valami mondvacsinált ürüggyel odamenni hozzá, pl.: valaki megkért téged, h szólj neki, mert keresik. Egyébként, nem azért, de én olyan is van, h fél éves képeket lájkolok, ha most veszem észre és nem azért nézegetem, mert tetszik akit ábrázol. Nem valószínű, h egyáltalán észrevesz, anélkül, h tennél érte. Megértem, h félsz, de valamit csak tenned kell.
2012. jan. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Édesem, meg kellene tanulnod ÉLŐBEN kifejezni az "érzéseidet", nem a Facebookon személytelen, semmitmondó lájkolgatni és remélni, hogy ebből rájön valaki valamire.


Ha meg rá sem mersz köszönni mert "akkor biztos kiröhögnek a haverjai", akkor neked nem való még párkapcsolat, kislány.


Mennyi vagy, 14, 15..?

2012. jan. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem, azt a húhaaaa, nem ironikusan mondtamXDDDD


Na, ráírtál már azóta? :)

2012. jan. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nem :) Mert folyton ilyen ribanc_okkal beszélget az üzenőfalán
2012. jan. 6. 22:19
 20/21 anonim ***** válasza:
Akk talán jól is jártál.
2012. jan. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!