Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 4. randin milyen ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4. randin milyen ajándékot adhatnék neki?

Figyelt kérdés

Én 1 szál rózsára gondoltam , mert szerintem annak biztosan örülne :).


én 16/f, ő 15/l


2010. aug. 15. 00:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Magadat.
2010. aug. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

na ja, a rózsának biztos örülne, de neked milyen ciki egy rózsával futkozni a városban ebbe bele se gondolsz?

hívd meg egy fagyira oszt jóvan!

2010. aug. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én ezt úgy gondoltam mikor megyek hozzá oda adom neki és mielőtt elindulnánk valamerre addig lenne ideje beletenni egy vázába vagy mittom én mibe.
2010. aug. 15. 00:58
 4/9 anonim ***** válasza:
amúgy ő mit vett neked a 3. randira? mert ha bömöst kaptál tőle akkor beválalnám én is a rózsás dolgot
2010. aug. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem remek lenne, ennek minden lány örül:)

És nem hiszem, hogy ciki lenne egy srácnak a városban rózsával mászkálnia, számomra nyilvánvaló lenne, hogy viszi valakinek. Az meg inkább aranyos, mintsem ciki. Manapság már túl sok a bunkó, aki elfelejti ezeket az egyszerű gesztusokat, mint pl. egy szál virág néhan-néha:) 21/L

2010. aug. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Áh!Ennyire az elején a rózsa erőltetett és nagyon egyértelmű jelentéssel bír,még beparázik a nagy komolyságtól.Ha virágot akarsz vinni vegyél 1 szál kis fehér virágot.Valami egyszerűt.És miközben átadod,elmeséled,hogy felmásztál érte valami magas helyre és még a kutyák elől is futnod kellett a megszerzése közben,tehát ez egy nagyon értékes virág:).
2010. aug. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ez jó duma! :D
2010. aug. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
virág és te XD esetleg csoki, de nem muszály
2010. aug. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Robi.88. ***** válasza:
sztem a virag mindig jo és a csajok ezt értékelik de ha vmi egyedit veszel neki amivel foglalkozik hobbija v kedveli annak jobban orulne, ha már 3 randi volt akkor vmenynire csak ismered. a gesztus a lényeg és nem az ajándék értéke.
2012. jan. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!