Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen sajátos ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen sajátos ajándékot adhatnék neki Valentinra?

Figyelt kérdés
fél éve vagyunk együtt..Valami olyannal szeretném meglepni,amit hát saját kezemmel készithetek.Nem valami vásárolt dolgot szeretnék adni,de nem jut eszembe semmi aranyos ötlet,amit készithetnék neki.17L Ötletek?
2011. febr. 6. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
szív alakú süti :)
2011. febr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szex? Extrém szex? Esetleg egy kis szex? :P
2011. febr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mézeskalács szívet csinálok a pasimnak (ő a fiú) saját kezüleg készítem és olyan lesz, amilyen nekem volt kiskoromban a búcsúból

tükrös, nagy, piros, színes cukormáz mintákkal

kemény lesz h ne tudja megenni, mert szeretném ha emlék maradna


amiről én jutok eszébe

2011. febr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteket ,de már én is kitaláltam valami jót...egy sziv alaku doboz,amibe az év 365 napjára késziteek kis papir darabokra amiket ugy összehajtogatok,különféle idézeteket,szép szavakat,jokivánságokat,vágyakat...és a sziv alaku dobozba teszem...szerintem aranyos ajándék..és minden reggel kihúz belőle egyet,és máris jól indulhat a napja:)))
2011. febr. 6. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!