Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » EX-nek ajándékot valentinra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EX-nek ajándékot valentinra?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete szakított velem a barátnőm mert már n e m szeret. Én még nagyon szeretem, és ezt ő is tudja. Szerintetek vegyek neki valami apróságot?

17/F (lány szintén.)


2011. febr. 10. 20:54
 1/5 tsz-tag ***** válasza:
100%
megalázkodó balf@sz rühes kutya vagy?
2011. febr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hat telleg nealazd meg magad.....azert szakitott mert mar nem szeret!

azzal csak égeted magad h futsz utána,mikor ő már lemondott rolad :)

nem rosszbol mondom,mert én lany vagyok,és nekem is üzengetett még pár héteg az exem,miutan szakitottam vele.és egyik az h idegesitett,a masik az,h hát..tudom h fajt neki,sajnaltam,de elegge megalazta magat...és már nagyon az agyamra ment

2011. febr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyen fiatalon gondolom tini románc lehet,uh nem javasolnám.

Ha 5-6 éves kapcsolatról lenne szó és a visszahódításon ügyködnél,akkor más lenne a helyzet.

A tini lányok ilyen helyzetben meg gonoszak,visszaélne az érzéseiddel.

2011. febr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De most ha ép ésszel elgondolkodsz a dolgon, szted van értelme exbarátnőnek ajándékot venni? Menj és dobj be pár felest a haverokkal és nyalogasd a sebeid. Vegyek neki ajándékot... pfffhh
2011. febr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

ne hülyéskedj már.ha azért szakitott veled mert már nem szeret.. akkor ugy azt az igazi régi érzést ha szeretett is akkor nem lehet csak ugy visszahozni szerintem..

probáld meg lezárni a dolgot.. szép volt jo volt..ennyi volt.. ezt már lezárni kell nem ajándékot venni.

sajnállak hogy ennyire szereted ő meg ezt nem viszonozza..de ilyen az élet..és megy is továb. hidd el találsz ezerszer jobb lányt.. 17 évesen még csak most kezdődik az élet..;)

2011. febr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!