Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok nektek milyen pasi jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek milyen pasi jön be "szörzetügyileg"?

Figyelt kérdés

Ezekre lennék kíváncsi: mellszőrzet, hónalj, has, láb.

Egyszerűen nem tudom, hogy mit borotváljak és mit ne. talán mindent le kéne, csak egy csomóan azt mondják, hogy az bu.is, de én úgy veszem észre, hogy a lányok nem nagyon szeretik a szörzeteket a férfin.. légyszíves válaszoljatok amennyien csak tudtok és kort is légyszíves.


2012. jan. 4. 21:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
lábon jól néz ki, le ne szedd, mert majd olyan leszel, mint egy ... na szóval ne tedd. hason és mellkason sem zavaró, ha nem David Hasselhoff golyóálló mellszőrzetét viseled. Egyedül talán a hónaljon nem előnyös, de azt meg kb egy perc lekapni :)
2012. jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
majd elfelejtettem 21/L
2012. jan. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

mellszőrzet: enyhén, még szexi is

hónalj: háát.. talán attól függ mennyire szőrösödik egy ember.. talán ollóval, kisollóval igazgatni lehet rajta.. legvégső esetben borotva

has: egy lightos kis csík szexi lehet, de csak ha nem túl sűrű a szőrzet, ugyanis akkor eléggé khm..

láb: könyörgöm, ne borotváljátok :D

2012. jan. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
És ha a láb nagyon durván szőrös? 3-4cm hosszú fekete erős szőr. Ilyet is láttam már! :D
2012. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

a hónalj és a mellszőrzetet hanyagold, a szemöldöködet szedd ki:D a lábad le ne borotváld akármennyire is szőrös. A hasról is mehetne, de pl az én barátomnak van és semmi pénzért nem szedné le. De én úgy imádom ahogy van.(:


16/L

2012. jan. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 pirates válasza:

NE borotváld sehol!

Könyörgöm, egy férfi legyen férfi! Attól még lehetsz ápolt.

2012. jan. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mellkason egyáltalán nem tetszik, többi helyen nem zavar, arcát borotválja. Mellé legyen szép fehér bőre. :)
2012. jan. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

21:50-es vagyok, választ a 22:09-esnek szánom:

NEM ÉRDEKEL MENNYIRE SZŐRÖS A LÁBA.. :D szerintem inkább, mint hogy csupasz legyen

2012. jan. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
23:28-as: Az a gond, hogy az ápolt=csupasz, a legtöbb esetben. Ez lett a divat.
2012. jan. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nekem pl még az ilyen bejön :D

[link]


Jó, ő már 40 körül van, más egy 40 éves férfi és egy 20 éves fiú teste. De alapjában véve nekem nem tetszik ha egy pasi csupasz. Láttam a nyáron egy srácot, kb 25 éves volt és le volt borotválva a lába. Hát kicsit megmosolyogtam...Röhejes volt na.

Szerintem max a hónaljat kell, de az is jobban tetszik úgy ha csak rövidre van vágva.

2012. jan. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!