Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem válaszol az emailemre....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem válaszol az emailemre. Lehet azért esélyem nála?

Figyelt kérdés

Egyik évfolyamtársammal, aki persze nagyon bejön, megbeszéltük, hogy találkozunk, összeülünk tanulni, szóval írtam neki emailt, hogy akkor hogy is legyen. Az első emailre válaszolt, megkérdezte, hogy mikor érek rá. Ez december 29-én volt, meg is írtam, hogy melyik nap. Erre viszont azóta nem válaszolt semmit.


Persze tudom, ünnepek vannak, szilveszter.. Ennyi nap még belefér, hogy nem válaszol? vagy vegyem úgy hogy nincs esélyem nála, ez egy jelzés..


Egyébként elég jóban vagyunk, kedvel, abban biztos vagyok. Viszont eddig mindig úgy éreztem, hogy tetszem neki, flörtöltnk..

23L


2012. jan. 2. 14:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok ez a 4 nap..meg,ha úghy érzed kedvel,akkor mi a baj?:D

várj még 1-2 napot.:)

2012. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
3., miért is gáz az e-mailezés?? Szerintem az gáz, hogy így gondolod. Istenem...
2012. jan. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!