Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tud egy ronda orvos is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tud egy ronda orvos is felszedni egy csomó jó nőt, pl a legszebb ápolónőket?

Figyelt kérdés

Testvérem ott dolgozik, és mondta van ott egy csúnya orvos, de már a 8. nőjét fogyasztja 2 év alatt, abból 3 nagyon szép ápolónő volt.

Pl odamenne egy csajhoz az zsigerből elhajtaná, mert nem tetszik neki, de ha azt mondja, hogy orvos, akkor hirtelen megváltozik szinte az összes nő véleménye és simán elmennek vele egy randira, hogy ha megismerik, akkor lehet valami a dologból.


2011. dec. 31. 11:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

1. Kisugárzása van, az önbizalom nagyon imponáló tud lenni.

2. Rendelkezik pénzzel (-->anyagi biztonság), illetve igen jó lehet az agyi kapacitása szakmájából kifolyólag.

Mindezek (akármennyire is primitíven hangzik) azt sugallják, hogy ő egy "magasabb rangú hím a csordában", "érdemes vele párosodni", "biztonságot tud nyújtani az utódoknak és nekem", "jó géneket hordoz, hiszen okos". (Az egyed intelligenciája meghatározza a közösségen belüli státuszát. lásd történelem könyv) Hasonló okok miatt vonzóak az izmos, széles vállú, szabályos arcú férfiak. Ha nem is hosszútávra, (az emóció ezen szakasza nem ennyire ősi) utódnemzésre ők alkalmasak. Primitívnek tűnik a dolog, de mai napig bennünk él.

2011. dec. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
A képen látható pasi szerintem nem csúnya, csak a grimasz amit vág, az előnytelen. A ronda szerintem ebben a pasiban az, hogy kihasználja a pozícióját arra, hogy egy csomó nőt hülyítsen. Én nem hajítanám el zsigerből, de ha így váltogassa a nőket, az gusztustalan és erénytelen.
2011. dec. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem minden orvos egy alulfizetett, túlhajszolt szerencsétlen, így nyilvánvaló az ok. Ráadásul sok ápolónő azzal vág fel, hogy XY főorvossal dugatja magát.
2011. dec. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Hihetetlen mennyire szűk látókörűek egyesek. Az eszetekbe sem jut, hogy esetleg tényleg jó humora van és jó fej ez a doki? Nem mellesleg pedig értelmes ember, hülyeként nehezen lehetne onkológus szakorvos. A kapcsolatai pedig bármiféle okból lehetnek rövidek. Talán hosszú távon nehéz elviselni a természetét vagy afene tudja.


Az pedig hogy ápolónőkkel van együtt pedig mindössze azért van, mert velük találkozik, velük dolgozik és egy ápolónő megérti, hogy nem tud mindig otthon lenni, hogy sokszor a karácsonyt sem tudják együtt tölteni.

2011. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
9%

"Hihetetlen mennyire szűk látókörűek egyesek. Az eszetekbe sem jut, hogy esetleg tényleg jó humora van és jó fej ez a doki?"


Tényleg? Nekem is van nagyon jó humorom és képzeld mégsincs 8 nőm 2 év alatt:) Miért? Pedig tényleg nagyon jó humorom van, mert kapom a jelzéseket. Ahoz képest a 8 nő sehol:D Biztos szűklátóak vagyunk? Mi van azokkal akik BMW kulccsal villognak? Nekik egy nő se jut? Meg se szól és ott vannak a nők akik kaphatóak:) Ne nevettes kérlek, mert látom neked is jó humorod van:D A pénz casak is a pénz miatt volt nője;) Ebben egészen biztos vagyok. Az életem tenném rá:)

2011. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem pedig hülyeséget beszélsz.

El ne képzeld, hogy azért nincs barátnőd, mert nem vagy milliomos.

Egy kicsit keresd magadban a hibát, és akkor majd lesz barátnőd :)

Csak egy pár hónapra fogadd meg a tanácsomat.


Amúgy már bocs, de az is lehet, hogy nem is olyan jó a humorod, csak azt hiszed :) És úgy röhögsz, mint az a kutya a meséből :)

2011. dec. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ki beszélt arról, hogy nincs nőm?o.O Mert 8 nőről beszéltem csakXD Na meg biztos voltam abban, hogy azzal fogsz jönni, hogy azt hiszem jó a humorom. Te egy naív kis lány lehetsz, ha nem kislány akkor jobb, ha meg sem kérded:) Olyanokat írsz ami nevetséges, de komolyan. Okoskodsz mint igazat írnál. Nem tudod mi a valóság. Álomvilágban élsz ezek szerint vagy szűz vagy? Ne rám vetísd a próblémákat, mert nem tudsz visszavágni:)
2011. dec. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Édes istenem :)

Mondjuk te azért egy fokkal jobb vagy, mint a másik. Na mindegy, egyszer majd rájössz :):)

2011. dec. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, a szociális státusz miatt. Fogjátok fel, a nők nem a kinézethez vonzódnak, hanem a státuszhoz. Magas státuszt sugároz a jó külső, a pénz is, de pl a magabiztos viselkedés, a humor is, vagy pl jelent esetben az illető doki nagy baráti társasága. Az ápolónőknél még egyértelműbb, hiszen számukra az orvos, aki mellett dolgoznak, még magasabb státusszal bír.
2011. dec. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Azért mert vannak olyan buta nők sajnos akiknek egy orvos jelenti a presztízst de emellett semmit sem néznek.

Pl. írtad, hogy ez az orvos, csúnya az még oké, ha jó ember...de ez az orvos igencsak erkölcstelen ember. Vagy annyira borzasztó személyiségű, hogy egy nő sem marad eg mellette? 2év alatt 8 nő... ez azért mutat valamit a doki személyiségéről.

2012. jan. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!