Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tud egy ronda orvos is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tud egy ronda orvos is felszedni egy csomó jó nőt, pl a legszebb ápolónőket?

Figyelt kérdés

Testvérem ott dolgozik, és mondta van ott egy csúnya orvos, de már a 8. nőjét fogyasztja 2 év alatt, abból 3 nagyon szép ápolónő volt.

Pl odamenne egy csajhoz az zsigerből elhajtaná, mert nem tetszik neki, de ha azt mondja, hogy orvos, akkor hirtelen megváltozik szinte az összes nő véleménye és simán elmennek vele egy randira, hogy ha megismerik, akkor lehet valami a dologból.


2011. dec. 31. 11:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
"Money, money, money", persze, hogy belemennek ABBA.
2011. dec. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
PÉNZ PÉNZ PÉNZ PÉNZ PÉNZ! Csak is a PÉNZ PÉNZ PÉNZ! Tiszta sor, hogy a PÉNZ miatt:)
2011. dec. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem mellesleg onkológus a doki, van 2 nagyon jó autója. De ez ennyire vonzó tényező lenne? Vagy csak maga a presztízs, hogy én vagyok vagy leszek a királylány, mert orvossal járhatok? Netán mindkettő?
2011. dec. 31. 11:35
 4/20 anonim ***** válasza:
a belsö értékek!
2011. dec. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Jól mondják az előttem szólók, a pénz miatt. Már csak kizárásos alapon is, mert a külsőn kívül csak az számít.
2011. dec. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

"a belsö értékek!"


Hát ezen majdnem hátra estem a székrőlXD Az ilyen nők csak is pénzre utaznak és kizárt, hogy a belső érték miatt. Különben, ha olyan jó akkor miért váltogatja? Fix, hogy a pénz mozgatja:)

2011. dec. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Azt mondja az a doki, hogy ő sármos és ezért kell a nőknek. De az összes kollega röhög ilyenkor a háta mögött. De egyébként jó humora van, lehet ez is vonzó sok nőnek. Plusz nagy a baráti társasága, minden pénteken és szombaton megy póker partikra, összejövetelekre stb.
2011. dec. 31. 11:43
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha meg még dondzsonzon is lenne amelett, hogy orvos, akkor lehet, hogy már a kórház összes ápolónőjének a "belső" tulajdonságait ismerné.
2011. dec. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A pénz! A nők képesek favicceken is nevetni, ha pénzes a pasi:) Hidd el, hogy a pénz vonzza! Nekem is van jó humorom csak tudom mit beszélek. Tudom mi a különbség köztem és a dokin közt. 100% a pénz áll a háttérben.
2011. dec. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

pl ilyen:


[link]

2011. dec. 31. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!