Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1. Milyen pasi számít jóképűne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1. Milyen pasi számít jóképűnek? 2. A fogszabályzó lehet kizáró ok?

Figyelt kérdés
(A lányokat kérdezném!)
2009. máj. 21. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:

pl ilyen: [link]

ő titokzatos, visszafogott..és okosnak is néz ki.

én szeretem a fogszabályzós fiúkat.

2009. máj. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem lehet kizáró ok a fogszabályzó, csak akkor ha valaki tök hülye. egyáltalán nem ciki, legalább törődik magával az illető és utána szépek lesznek a fogai.

Biztosan olvashattál már hasonló kérdéseket itt. A válaszok mindig olyanok voltak, hogy a kisugárzás, az önbizalom számít és hogy tulajdonképpen nincsenek ideálok, mert mindenkinek más tetszik és mindenkiben más valami szép és vonzó. És az összhang számít. Gondolom azért érkeztek mindig hasonló válaszok, mert ez lehet az igazság..:)

2009. máj. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Brad pitt? MErt egynémelyik mai lány azt várja...........:S
2009. máj. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

:)hello

nekem például tetszenek az inkább sportos vékonyabb fiúk, mert én is vékony vagyok..azért mondom..de elfér egykis pocak is.A fogszabályzó hidd el csak előny, nekem 11évig volt és 1.szépek lesznek a fogaid..meg pl tök jó benne csókolózni állítólag..bár én akkor még nem próbáltam sajna kicsi voltam:D

19/L

2009. máj. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ..., nincs ideál, mármint hogy mindenkinek más. Am nálam a fogszabályzó nem kizáró ok, ne feszélyezzen, attól hogy fogszabályzód van, még mosolyoghatsz. A nevetés ál minedkinek a legjobban. :)
2009. máj. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fogszabi nem kizáró ok : ) A fogszabi azt mutatja, hogy igényes vagy, törődsz a megjelenéseddel, és ez jó benyomást kelt a lányoknál! ^^ (Mondjuk arra ügyelj, hogy rendesen, alaposan tisztítsd, ne legyen benne ételmaradék!)
2009. máj. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!