Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, bejönnek nektek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, bejönnek nektek az ilyen pasik? (kép mellékelve)

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 25. 17:41
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

ma 20:08!


Ne! Ne becsüld le anyádat! Amilyen szakadtan néz ki (annyira az is) annyira tüzes az ágyban. Lehet monogám leszek, és a közel jövőben sűrűbben látjuk egymást :) Mától nyugodtan szólíts Faternak! :)

2011. dec. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy királynak érzed magad, de nem baj legalább lesz mire verned, mert csaj még nem nyúlt hozzád, úgyhogy nem kell nagyot mondanod. Esetleg akivel együtt voltál az qrva anyád az a tetves cigány szuka melyik a világra ellett.
2011. dec. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
És még azt mondják a Karácsony a szeretet ünnepe...
2011. dec. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
51%

G'sback!


Szerintem azzal nagyon nem mondtam nagyot, hogy anyádat dugom, oké tényleg nem rossz, jó féle MILF na, de azért már nem olyan, mint egy tini csaj, már nem hajlik úgy, de ismered a mondást: öreg cica, nem vén cica :P

Annyira dobálózol ezzel a cigánykodással, hogy kezdem azt hinni, hogy te vagy egy utolsó, tanulatlan cigány gyerek. Már csak abból látni, ahogy írsz. Téged kéne megbaszni egy háromélű permetes karóval és hátul elkaparni a ganajban. Anyádat nem írom ide, mert ő nekem kell!

2011. dec. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Szépek vagytok
2011. dec. 26. 08:32
 36/39 anonim ***** válasza:
Ne hozzuk ide az ész kérdését, nem akarlak annyira beégetni. Neked minden nővel való kapcsolat nagyot mondás, amikor egy üveg kannásért szopod a hajléktalanok túrós f@szát. De nem ítéllek el érte, hisz csak a lelki trauma miatt van amit a kutyátok okozott a seggeden keresztül.
2011. dec. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Légyszíves próbál meg beégetni! Ha te nem, majd én.

"Neked minden nővel való kapcsolat nagyot mondás, amikor egy üveg kannásért szopod a hajléktalanok túrós f@szát." - ez a két mondatrész hogy kapcsolódik egymáshoz? Szépen egymás után b@sztad őket, mint az arabok, de semmi kapcsolat nincs köztük, nem utal egyik sem a másikra. Ezzel pontosan mit akartál mondani vagy üzenni?

Van időd, amikor legközelebb porig égetsz gondolkozz a fogalmazáson hülye gyerek, mert így csak magadat égeted.

2011. dec. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Mit gondolkozzak a fogalmazáson te szerencsétlen? Ez egy netes fórum idióta. Majd ha ismétled az első osztályt megint, megérted mi a kapcsolat a mondatrészek között. Nem égettelek porrá, azt te már rég megtetted az első hozzászólásoddal.
2011. dec. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
szerintem cuki 18/f
2011. dec. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!