Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti milyen kérdéseknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti milyen kérdéseknek örültök első randin? 15/f

Figyelt kérdés
Tehát mik azok a kérdések, amikből látjátok, hogy akar tőletek valamit a fiú és szívesen válaszoltok?
2009. máj. 19. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Lány függő.. Van aki szereti az enyhén erotikus tartalmú kérdéseke(én pl.XD) van aki csak az érrdeklődési kör, stb...ről szeret beszélgetni. Meg ez attól is függ, hogy mennyi ideje ismeritek egymást, vagy hogy most találkoztok e először.
2009. máj. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
most először.
2009. máj. 19. 20:24
 3/6 anonim ***** válasza:
konkrétan? hát megkérdezed hogy tanul mi a terve az életben ilyen alap cuccok.kezdésnek szerintem tökéletes.megkérdezed mit dolgoznak a szülei ha esetleg elhunytak lelkizni egy kicsit de a beszélgetés jön magátol szerintem:)
2009. máj. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha még nagyon az elején vagyunk ismeredés szinten is meg mindenhogy akkor az alap kérdések: mik a tervek a jövőre nézve, mit csinálok szabad időmben, milyen állataim vannak, milyen filmeket szeretek, hova szeretek eljárni szórakozni, mit dolgoznak szüleim, van-e tesóm stbstb


ha már ismerjük egymást és már bizsereg valami a levegőben kettőnk között akkor válaszolok a kicsit erotikusabb tartalmú kérdésekre is. Vagy ha nem is erotikus akkor a személyesebb dolgokra. Pl: volt-e már barátom, meddig voltam vele együtt, miket csináltunk stb és azért a végső időkben már válaszolnék arra is hogy szűz vagyok-e, kedvenc pózom meg stb.. :)))

17/L

2009. máj. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem meg az alap kérdések után még ne az erotikus jöjjön, pláne 15 évesen. én sokkal jobban nézek egy srácra, ha érdekes kérdéseket tesz fel, ami elgondolkodtat.

pl. anno az én barátom így kezdte: csoki vagy vanília? fekete vagy fehér? disznó vagy csirke? ezzel elvoltunk egy darabig, aztán jöttek az elvont kérdések: szerinted mi a leghülyébb szó a világon? mi a kedvenc színed, és mi volt tavaly és azelőtt? hány gyereket szeretnél ha nagy leszel és mi lesz a nevük?

na ilyen kérdésekről nem beszélsz minden ismerősöddel, míg az h hova akarsz továbbtanulni, bárki megkérdezheti

2009. máj. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem ez a szűz dolog, meg mi a kedvenc póz, nem jó ötlet. maximum akkor, ha látszik a lányon, hogy nagyon kacér. viszont, ha először találkoztok, szerintem akkor ne kérdezdd meg még sokáig. nem is lenne értelme addig, amíg nem vagytok együtt. arról hogy tudnátok beszélni.. képzeldd csak el!: -és melyik a kedvenc pózod?

-kutyában szeretem

és aztán?... nem jó ötlet.. :S a végén még azt hiszi, h csak meg akarod dugni, és ott a baj..

2009. máj. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!