Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » LÁNYOK! Milyen jeleket adtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pityu kérdése:

LÁNYOK! Milyen jeleket adtok ha tetszik egy fiú? Főleg személyes találkozásnál vagy csak ha suliban találkoztok!

Figyelt kérdés

De az is érdekelne, hogy neten keresztűl jeleztek valahogy?

És ha igen akkor hogyan?

PL: chat-re gondoltam :P

Előre is köszi a válaszokat:D


2011. dec. 21. 23:06
1 2
 1/11 anonim válasza:

chaten ráköszönök megkérdem hogy van eldumálgatok vele stb

suliban ellövök pár poént,esetleg,vagy nézem ahogy dumál másokkal...........többnyire

2011. dec. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne:$
2011. dec. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
őőőh...először is, ha társaságba vagyunk, és vannak más fiúk kor jelzem neki h engem ő érdekel és kb le sz.rom a tbbi srácot (ha mond vmit nevetek, beszélgetést kezdeményezek, ránézek, akkor is ha nem ő beszél stb.) de sztem ami kb mindennél fontosabb, h amikor meglátom akkor folyamatosan mosolyok...szerintem ezek a fők....nem igazán szeretem megérinteni eleinte....az legyen már az ő dolga.........am hogyha 1 lány nagyöleléssel köszön, kor az is 1 jójel:))
2011. dec. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat:D

Még írjatok ha tudtok valamit:D

2011. dec. 23. 12:17
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Az indián lányok füstjeleket nyomatnak :)
2011. dec. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Amit én először észreveszek egy lányon az az, hogy a figyelme rám irányul. Egy nagy társaságban is figyel arra amit mondasz, mosolyog és a szemedbe néz. Ha ezt észreveszed és viszonzod nyert ügyetek van. Személyes találkozásnál nem távolságtartó (pl ha beültök valahová, vagy a buszon), és érdeklődő, ha felvetsz egy ötletet, hogy mondjuk mit csináljatok.. Nekem ez tűnt fel mindig, csetre nem nagoyn tudok mit írni.

F


F

2011. dec. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

-mosolygok

-ha rám néz akkor kb 2 mp-ig bírom utána lesütöm a szemem vagy máshová nézek

-remeg a kezem és a combom

-"véletlenül" megérintem v finoman hozzásimulok (persze ezt is teljesen véletlen)

-ha mondd viccet nevetek, még akkor is ha nem tetszett

-birizgálom a hajam

bár ezek nálam már inkább akkor fordulnak elő, ha szerelmes vagyok is vagyok, ha csak tetszik akkor semmi különöset nem csinálok

jah és neten keresztül? pff.. minden mondat végére smileyt írok

2011. dec. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

*- vagyok

sorry

2011. dec. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó mi akart lenni?
2011. dec. 29. 14:57
 10/11 anonim ***** válasza:
kétszer írtam h vagyok..
2011. dec. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!