Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz ha egy csaj "harcol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha egy csaj "harcol" a pasiért?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel elvileg csak barátok vagyunk ettől eltekintve volt már köztünk szex. Igazából én keresem mindig de soha nem mondja hogy nem találkozik velem. Ez nagyon gáz? Rohadtul bejön és ha kell tényleg harcolok érte ezért is mentem bele a szexbe hogy esetleg így könnyebben kialakulhatnak érzelmek részéről is.. Kérlek segítsetek.. hagyjam ezt az egészet abba vagy most várjam meg hogy ő keressen? mit tegyek? nagyon nagy hülyeséget csinálok?
2011. dec. 20. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
kipróbálhatod, hogy mivan, ha nem keresed. és én a helyedben ha nem keresen, utána nem küzdenék érte.
2011. dec. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 whitenigga válasza:

Miért volna gáz? Nem gáz!


Küzdj érte, nem veszthetsz ezáltal semmit.

Én pl. értékelném a közeledésed a szóban forgó csávó helyében. :D

2011. dec. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát alapvetően az, hogy küzdesz érte egyáltalán nem gáz. ugyan úgy küzdhetsz te is egy fiúért, ahogy egy fiú küzdhet érted. nem kell, hogy elvi kérdés legyen.

az viszont, hogy lefeküdtél vele már inkább hülyeség volt. mármint, hogy odaadtad magad neki csak így. sokkal inkább beszélned kellett volna erről vele, hogy mi lenne ha megpróbálnátok, meg az érzéseidről is beszélhettél volna neki. ez tényleg nem gáz. illetve még most sem késő, csak mivel már megkapott, ez biztos, hogy nem fogja emelni az 'értéked' a szemében. mennyi idősek vagytok egyébként ?

2011. dec. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én 19 vagyok ő pedig 26
2011. dec. 20. 19:25
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Egyenlőség van, én ezt úgy fogom fel hogy nincs olyan hogy csak a férfi futkosson a nő után, hanem fordítva is... Na mindjárt le leszek oltva mint atom.
2011. dec. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, teljesen jogos :) énis ezt mondtam
2011. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!