Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti ezek után még találkoznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezek után még találkoznátok Vele, lányok?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit (én 24 vagyok, ő 32), aki a szüleivel él az én jelenlegi városomhoz közel, attól körülbelül 15 perc autóútra. Ősztől viszont a fővárosban van, tanulmányok miatt.


Felutaztam csak az ő kedvéért Budapestre, hogy találkozhassunk (3 órás utazás busszal, hajnalban keltem miatta). Ez volt a 4. találkozónk, de a legelső Budapesten. Megbeszéltük, hányra ér be a buszom, azt is mondtam neki, 10 perces menetrendi eltérés lehet.


Pontosan beértem az állomásra, ő nem volt sehol, még 10 perc múlva sem. Akkor én hívtam fel, hogy merre van. Erre ő, hogy "beleszámolta azt a 10 perc lehetséges késést is", és jön mindjárt. Kb. 15 perc múlva ért oda. tehát ott voltam az állomáson 25 percig egyedül.

Maga a találkozó utána jó volt, de elszólta magát, hogy "alig tudott felkelni".


Ezek után Ti randiznátok vele még? Srácok véleménye is érdekel. Tudva, hogy csak miatta utazom 3 órát és kelek fel hajnalban, szerintem a minimum lett volna, hogy odaér időben, vagy legalább egy sms-t ír, hogy késni fog.


2011. dec. 18. 21:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Azt szoktak mondani, hogy egy masodik eselyt meg adni kell, de kozolni, hogy mi lesz a kovetkezmeny, ha masodjara is elqrja. Aztan tartani magad hozza!!!

Amugy meg negyedik randira ne utazz el egy pasihoz se! Azt fogja gondolni, hogy mindent megtennel erte, es meg kenyelmesebb lesz.

2011. dec. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

3. randink eleje pedig így kezdődött:


az én városomban találkoztunk, de utóbb kiderült, hogy olyan helyszínt adtam meg találkozóhelyül, amiből több is van egymáshoz közel (nem rég élek a városban, így még nem ismertem mindent ki.) Nem találtuk meg egymást körülbelül 20 percig. Ő azt hitte, nem jövök, vagy kések, és "várt, hogy majd csak lesz valami csörgés a telefonjára". Én hívtam fel kétszer, hogy merre van, mert nem találom.

2011. dec. 18. 22:11
 13/16 anonim ***** válasza:
Igazából mondd meg neki, hogy rosszul esett neked. Én a reakciója alapján ítélnék,, hogy érdemes-e valamit kezdeni vele.
2011. dec. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Miért baj az, hogy 32 évesen a szüleivel él? Nem mindenki akar lakáshitelt felvenni, hogy egy életen át azt nyögje. Bezzeg ha miattad kellett volna órákat utazni és még késtél is volna, akkor az nem lenne probléma, mivel a nőkért meg kell küzdeni igaz.
2011. dec. 19. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

kérdező!

inkább írj nekem privátra és randizz velem...

2011. dec. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
sztem ne aggodj ezen, inkabb mondd el neki h ez meg az ne esett jól.. aztan meg majd meglatod :D
2011. dec. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!