Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti ezek után még találkoznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezek után még találkoznátok Vele, lányok?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit (én 24 vagyok, ő 32), aki a szüleivel él az én jelenlegi városomhoz közel, attól körülbelül 15 perc autóútra. Ősztől viszont a fővárosban van, tanulmányok miatt.


Felutaztam csak az ő kedvéért Budapestre, hogy találkozhassunk (3 órás utazás busszal, hajnalban keltem miatta). Ez volt a 4. találkozónk, de a legelső Budapesten. Megbeszéltük, hányra ér be a buszom, azt is mondtam neki, 10 perces menetrendi eltérés lehet.


Pontosan beértem az állomásra, ő nem volt sehol, még 10 perc múlva sem. Akkor én hívtam fel, hogy merre van. Erre ő, hogy "beleszámolta azt a 10 perc lehetséges késést is", és jön mindjárt. Kb. 15 perc múlva ért oda. tehát ott voltam az állomáson 25 percig egyedül.

Maga a találkozó utána jó volt, de elszólta magát, hogy "alig tudott felkelni".


Ezek után Ti randiznátok vele még? Srácok véleménye is érdekel. Tudva, hogy csak miatta utazom 3 órát és kelek fel hajnalban, szerintem a minimum lett volna, hogy odaér időben, vagy legalább egy sms-t ír, hogy késni fog.


2011. dec. 18. 21:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szerintem nem én legalább is úgy gondolkodom hogy ha egyszer eljátszotta elfégja kétszer háromszor és négyszer és így tovább és így tovább
2011. dec. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
hát ez nem szép dolog volt Tőle.. de az sem, hogy a nő utazik.
2011. dec. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
De mondtad neki hogy most 4 órával korábban kelsz miatta, vagy csak közölted hogy xkor kelsz és kész? Valószínűleg nem érezte a súlyát a dolognak.
2011. dec. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nagyon jól tudta, hogy 6:40-kor indul a buszom, hogy 9:40-re felérjek hozzá, és azt is tudta, hogy ehhez minimum 5:40-kor fel kell, hogy ébredjek.
2011. dec. 18. 21:55
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha már az elején ilyen kényelmes, később csak rosszabb lesz...
2011. dec. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Vannak lusta pasik, akik még írni is lusták, attól még szerethet, akarhat téged, tudok pár ilyet.
2011. dec. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A férfiak nem gondolatolvasók. Ha azt mondtad neki hogy xkor kelsz, akkor tudomásul vette, elfogadta. HA esetleg azt mondtad volna, hogy xkor kelsz, ez y órával korábban van mint szoktál, és amúgy is előtte későig fogsz fenntmaradni és hogy ez mind az ő kedvéért van, legyen szíves értékelni + ne késsen el mert te nem tudod az állomáson elfoglalni magad, akkor teljesen jogosan lehetnél felháborodva.


Ennek ellenére azt tanácsolom hogy ne randizz vele, mert nem felel meg a követelményeidnek (ld. fennt).

2011. dec. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Azt kell megkérdezned magadtól, "érdemlek-e jobbat ennél?" Miért van az hogy a nő elvár mindenfélét a pasitól? Hát ha még 32 éves korában is a szüleivel lakik, a nagy Törekvő... El lehet már képzelni mennyire Nagy Ember lehet az ilyen. Mégis mire számítottál?
2011. dec. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak ilyen típus. Attól még lehet normális, szép és okos. Ha normális szerintem tök mind1 és nem kell taktikázni úgy mint a nők szoktak. :)
2011. dec. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Wampa, szerintem nem is az a lényeges, hánykor keltem, és mennyit utaztam.


Ha egy férfit igazán érdekel egy nő, akkor szerinted késik 20 percet a randiról? (Ilyen szempontból teljesen mindegy az is, hogy az állomáson el tudom-e foglalni magam.)


És később kicsúszik a száján, hogy ő "alig tudott felkelni"?

2011. dec. 18. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!