Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik Internetes társkeresőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik Internetes társkeresőt ajánlod?

Figyelt kérdés
Kinek melyik oldal vált be?
2009. máj. 18. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

egyiket sem. teljesen személytelen az egész, a legtöbb ember szeret hazudozni ;)

ismerkedj élőben

2009. máj. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

love.hu

sztarbutik.hu

2009. máj. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
egyik sem, sosem válaszolt senki. de akkor mi a f**znak regelnek? (a kevésbé szép lányok sem, és akkor sem mikor látható, hogy nem volt olvasatlan levele) ja és nem vagyok dagadt, sem csúnya.
2009. máj. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. Valóban nem egyszerű internetes oldalakon ismerkedni..persze attól is függ, hogy pontosan mit szeretnél.. Én korábban már ismerkedtem ilyen oldalon(szépnek mondott lány vagyok, csak azért írom, mert sokan azt gondolják, hogy csak a csúnyák ismerkednek így..ez nem igaz) szóval ha szexet akarsz, akkor www.lovebox.hu de tudnok kell, hogy a lányok kb. percenként kapnak leveleket, statisztikát..én is nagyon ritkán írtam vissza, mert egyszerűen nem lehet ennyi embernek válaszolni. Végül azért töröltem magam, mert én viszont komoly kapcsolatot akartam..az egész olyan mint a húspiac.. a komoly és nagyon csinos barátnőm a randivonalon jött össze a barátjával..nagyon jól megvannak..szóval mindent bele.. ÜDv.
2009. máj. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát azért kivételek is vannak.én a barátomat love.hu-n találtam meg,vagyis ő talált meg engem:P

ez 15 hónapja volt.

2009. máj. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hat ja talan igaz,hogy sokan nem valaszolnak vagy csak hazudoznak de vannak kivetelek is pl.en is tarskereson ismertem meg a paromat es nagyon szeretem.

Amugy ajanlom a randihely.hu-t.

2009. máj. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!