Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Zárkózottab lánynak mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zárkózottab lánynak mit érdemes írni üzenetben?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki szinte soha nem jár el szórakozni. Zárkózott, otthonülős típus. Szeretnék vele megismerkedni, ezért gondoltam írok neki fb-n. Személyesen is találkoztunk már, van közös ismerősünk. Szerintetek mi lenne a helyes?
2011. dec. 13. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
azt írd hogy elmegy mellette az élet
2011. dec. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne kezdd egyből azzal, hogy akarsz tőle valamit, egyelőre szia mizujs? hogy vagy? hanyadikán van elseje?
2011. dec. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első körben ne ítéld meg őt, ne akard rávenni semmire, ne erőltesd rá magad, ne fáraszd sablon életbölcsességekkel.


Inkább kíváncsiskodj, akard megismerni, kérdezd magáról, hobbijáról, mi érdekli, stb. Érezze, hogy érdekled, hogy meg akarod ismerni.

2011. dec. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 László22 ***** válasza:

Azt írd hogy.

Milyen a zárt osztályon? Nem unatkozol a gumiszobában, hogy van a hang a fejedben? :D


Nincs extra dolog, az én barátnőm is zárkozottabb nincs velük semmi baj sem és nem kell extra bánásmód nekik, ha bejösz neki és ő is akar tőled valamit, akkor kihozod belőle a másik énjét is ami nem zárkozottabb ne izgulj csak add önmagad és segítsd kinyílni mint egy szép virágot.


23F

2011. dec. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Írd neki, hogy nyíljon ki!
2011. dec. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne akard megváltoztatni!!! Ez a legfontosabb. Én nem tartom magam zárkózottnak, de én se bulizok, nem nagyon járok el. Ha van valami amit utálok, akkor az az, amikor UFO-nak néznek vagy lesajnálnak emiatt, vagy esetleg pusztán jóindulatból meg akarnak menteni. Nem kell! Nekem jó így, és a legtöbb hozzám hasonlónak is. Azért ne közelíts felé, mert abban reménykedsz, hogy majd jön a nagy szerelem, rózsaszín köd és hopp hirtelen egy nagy partarc lesz hála a te szerelmed gyógyító erejének. Ez a mesékben van így, ez viszont a való élet.

Írd neki, hogy szimpatikus, szeretnéd megismerni kicsit jobban, de ne húzd sokáig 1-2 levél után találkozzatok mindenképpen.

2011. dec. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kezdj el vele beszelgetni.

Ha kaptok valami kozos temat es jol elbeszelgettek 1 par nap utan elhivhatod valahova.

Ha tenyleg jol es okosan el tudod hivni onnan mar megy magatol ...

2011. dec. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!