Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kerülök egy adott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kerülök egy adott állapotnál közelebb a nőkhöz?

Figyelt kérdés
Nagyjából 5-10 "havercsajom" van, de aki ismer azt mondta rólam, hogy nagyon jó humorú, kedves fiúnak vagyok. Mégsem akar egyik lány sem járni velem. Valószínűleg mindig ott egy DE - nagy D-vel, mert a második randi után nem lesz semmi az egészből, vagy kapásból bejelentik hogy "legyünk csak barátok". Azt el kell hogy ismerjem, hogy átlagos testalkatú, "nemjóképű" kategóriába tartozom...
2011. dec. 11. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:

megtanultam. énis mindig túl kedves voltam...legyél kicsit bunkó velük, azt szeretik jobban.

ez az igazság bárki bármint mond.

2011. dec. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mert ronda vagy. nem keltesz bennük fizikai vonzalmat, nem nedvesednek rád, nem gondolnak rád miközben masztiznak, vagy mondhatom még ezerféleképpen. add le a szintet. tudom hogy nagyon nehéz, nekem is nehezen ment, de előbb utóbb úgyis meg kell tenned ha akarsz valamit. Vagy próbálkozz sokkal többet, tízszer ennyit mint most, hátha szerencséd lesz és akad egy olyan lány aki még neked is tetszik. De erre általában kicsi az esély. Egyszerűen nem vagy gazdaságilag versenyképes ha rondább a pofád az átlagnál. Ez a nagy helyzet.
2011. dec. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

baj van/lehet az:

-önbizalmaddal

-kinézeteddel

-egyszerűen nincs túl nyerő kisugárzásod

-látszik hogy lúzer vagy/tengődsz

-vagy minden stimmel, de mégsincs szikra.


Nekem volt olyan, hogy olyan fiúval randiztam aki magas, helyes, normális volt, mégsem vonzott.

Míg egy alacsonyabb, kevésbé helyes ugyanilyen normális ember meg bejött...

Szóval ezt nem lehet ilyen egyszerűen megmondani h bejössz-e vkinek vagy sem.

Lehet nincs veled különösebb baj csak egyszerűen nincs szikra a nő részéről

van ilyen..

2011. dec. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, hogy az arcom nem olyan mint Brad Pitt de a testemet azért elég jónak tartom. 13 éves korom óta kondizom, ennek ellenére nem értem mi az ami ennyire taszító lehet bennem. A haveromnak szövege nincs a teste ugyanúgy izmos, a feje - nem szép dolog kimondani de nem egy férfimodell -mégis akadnak női. Jó lenne ha olyan lányok is nyilatkoznának, akik meg tudják mondani, a teste/humora jó feje randa pasikat miért kerülik.
2011. dec. 11. 16:31
 5/6 anonim ***** válasza:

az első megmondta a frankót, legyél bunkó velük, mint egy fiú haveroddal pontosan úgy!!!


keményen b@szd meg-ezzél és mutasd, hogy te egy kemény férfi vagy!!


vagy smárold le gyorsan és ha szerencséd van felizgul, rosszabb esetben pofán vág és haverságnak is lőttek

2011. dec. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is mióta megmondom a magamét sokkal jobban maguktól érdeklődnek felőlema lányok, eddig le sem szartak, de azóta már én vagyok a menő arc, a kis ringyók meg csak írosgatnak naponta meg lájkolják minden szarságomat
2011. dec. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!