Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez "randinak" fogható fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez "randinak" fogható fel?

Figyelt kérdés
Azért tettem időjelbe mert nem szeretem ezt a szót használni.. :D Szokásos szöveg: Van egy fiú akivel megismerkedtünk stbstb.. Nagy kosaras-rajongó, kosarazik is, és mive most hétvégén nem tudtunk találkozni ( nem személyes találkozó hanem bennt a városba, baráti körbe) ezért jövőhétvégén lesz egy kosár meccs és oda elhívott, amint a meccsnek vége pedig folytatjuk a bulizást vhol..:) Ez felfogható annak vagy csak " udvariasságból" hívott el?:)
2011. dec. 10. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem te még az életben nem találkoztál igazi férfival, max. édesapáddal.


Amúgy meg mit kell ezen ennyit komplikálni? Ha tetszetek egymásnak, akkor úgy is megismeritek egymást és együtt lesztek.

2011. dec. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy csak a meccs utáni bulira a csapathoz szexelni...
2011. dec. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen remélem dagad melled mert igen, eddig egyetlen egy " normális" -(nem szórakozgatás) pasim volt és az se volt hosszú életű mert máshol lakott... :) Én is ugy vagyok vele, de azért na mind1 hagyjuk ...
2011. dec. 10. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!