Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti hány próbálkozás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hány próbálkozás után mondtok le véglek a kiszemelt nőről?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert sok barátnőmet megkérdeztem, hogy erre mit válaszolnak. Kivétel nélkül mindegyik azt mondta, hogy elsőre elutasítóan viselkednek az összes pasival, a jóképűekkel is. Tartják magukat elérhetetlennek. Ezáltal tudnak megbizonyosodni arra, hogy egy pasi elég kitartó-e, hogy megszerezze őket. Aztán még 2. jára is elutasítóak és azután kezdenek megenyhülni, ha szimpatikus az a pasi nekik. Így tudják hogy az életben is elég kitartó-e az a fiú, mert aki elsőre feladja, az az életben is ilyen és a munkában is. Tehát nagy csacsiság lenne elsőre feladni, mert akkor tényleg nem fogtok rendes párt találni. 6 lányt kérdeztem meg és mind ezt mondta, vagy bólogattak. Intelligens tanult lányok voltak a megkérdezettek. Bunk@ módon viszont senkit sem zavarnának el.
2011. dec. 10. 13:16
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert érdekel mások véleménye is. Attól még nem buták hogy rögtön igent mondank egy randira. Azért mondanak elsőre nemet, mert úgy fel tudják mérni mennyire akarja őket az adott pasi, ha semennyire akkor elsőre feladják.
2011. dec. 10. 13:35
 12/22 anonim ***** válasza:
nos ezt én férfi létemre mondom hogy van benne valami..az már más kérdés hogy a nő mikor és meddig húzza meg a határvonalat,mert hiába kitartó valaki ha hónapokig könyörög és még egy csókig sem jutnak el,tehát a barátnőidnek valamilyen szinten igazuk van ezt aláírom de azért tudni kell hogy hol a határ és hogy ne csak hülyítés legyen a dolog vége...mert ha ő tudja hogy na jó én akarok tőle valamit és megnézem hogy küzd értem ez így rendben van,de amikor direkt provokálja a férfit és a végén semmi nem lesz belőle az így elég gáz...és kellemetlen és megalázó a férfinek,de ha a nő tudja hogy akar a férfitől valamit és csak próbára teszi bizonyos kereteken belül akkor hasznos lehet...
2011. dec. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Miért van olyan nő is aki húzza a pasi agyát akár hónapokig és egy csókot sem ad neki a kitartó munkáért? Ez tényleg megbotránkoztató ha létezik ilyen. De remélem nincs ilyen nő manapság, mert elkeserednék.
2011. dec. 10. 13:37
 14/22 anonim ***** válasza:

bocs de a valóság nem ezt tükrözi. Sok barátomat látom hogy küzdenek egy csajért (sok esetben a csaj mondja hogy bejön neki a pasi) de hónapokig nem történik semmi, még egy csók se.


A másik a rosszabb eset, amikor egy szűzqurva kelletti magát egy buliban mindenkinek, de sem járni sem dugni nem akar soha senkivel.

2011. dec. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nekem egyik ismerősöm 8 hónapig küzdött egy lányért, mert mindig falakba ütközött, soha a 8 hónap alatt egy csókot sem kapott, csak 8 hónap után. Mára pedig megházasodtak.
2011. dec. 10. 13:43
 16/22 anonim ***** válasza:
semmi baj nincs azzal ha meg kell érte küzdeni..tudod van egy mondás.ami könnyen jön könnyen megy,ez így igaz szerintem erre is,személy szerint én is jobban értékelem azt a nőt akiért meg kell küzdenem...szerintem ez így van rendjén..
2011. dec. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 LadyLee ***** válasza:

Szerintem itt a tudatosság a kérdés: Az aki direkt kelleti magát és játssza az elérhetetlent, az szerintem szánalmas. A barátnőid meg úgy tűnik ebbe a kategóriába tartoznak.


Az persze tényleg előfordulhat, hogy első alkalommal mondjuk amikor elhívta a lányt, akkor a lánynak nem tetszett ezért elutasította, majd később meglátott benne valamit, ami miatt utóbb mégis igen lett a vége. Én is voltam úgy egy sráccal, hogy kb. 1 évig intenzíven tette nekem a szépet, én többször is jeleztem, hogy nem az esetem, majd végül mégis bejött a taktikája és a lassú víz partot mos elven sikerült elérnie, hogy beleszeressek. Szóval előfordulhat, hogy szimplán csak több idő kell, jobban megismerni a másikat, meglátni benne valamit, stb. Ez simán rendben van. De aki tudatosan megjátssza magát, az csak egy buta liba.

2011. dec. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
én max 2x próbálkozom és ha nem jön össze enyi alatt, akkor nem erőlködöm tovább,van még vagy ezer lány a környéken...
2011. dec. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
51%
Rühellem az ilyen hülye pi.csákat, ezért járok prostikhoz akiknek legalább van gerincük nem úgy az általad megkérdezett hölgyeknek.
2011. dec. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Lifeishard ***** válasza:

Némi logikai bukfencet vélek felfedezni, de nyugodtan javítsatok ki, ha tévedek.

Kedves LadyLee, Te az egy év alatt szerintem többször elutasítottad a srácot, mint a kérdésben említett hölgyemények, akik kétszer.

Abban 100%-ig egyetértek Veled, hogy sok olyan nő van, aki megjátssza magát, adja az elérhetetlent, ezzel palástolva belső ürességét. Férfi létemre viszont azt mondom, van igazság a dologban, hogy elsőre ne add magad (nyilván az a srác is úgy vélte, aki egy évig ostromolt) - a nők tudat alatt tesztelik a férfi tartását, hogy mennyire "tökös", mert töketlen hapsival nem igazán járnátok. Nekem az jött le a kérdésből, hogy nem bunkó módon zavarják el a faszikat. Aki engem bunkó módon elküld, arra nagy ívben teszek, hiszen eleve nem megyek oda senkihez remegve, hogy "Szia... izé... nagyon szép vagy... és... nagyon szeretlek...", sem úgy, hogy bunkó módon megkérdezem, "Mennyi a tarifa, nyuszi?". Szerintem ebben az esetben széles a skála - ki így gondolkodik, ki úgy. A baj azzal van, aki csakazértis elérhetetlennek akar tűnni, és húzza a faszi agyát, hátha attól értékesebbnek tűnik.

Attól is függ az egész, mit nevezünk próbálkozásnak. Teszem azt, az ex először bunkó állatnak tartott. Aztán, úgy kb. 2-3 hónappal később dumáltunk egyet - egy jó hosszút - a szórakozóhelyen, majd átmentünk egy másikba, ahol inkább mással táncolt, de nem vettem túlságosan zokon, én is jól elvoltam :). Ezután írtam neki facebook-on, majd a következő személyes találkozás alkalmával kijelentette, neki a férfi harminc fölött kezdődik. Finoman megmosolyogtam. Az este az ágyamban kötöttünk ki, heves csókolózással kísérve, pedig a leírtak alapján kitűnik, hogy kétszer is elutasított, legalábbis nem adta alám a lovat, finoman szólva. Én tehát azt mondom, hogy ebben az esetben nagyon nem érdemes általánosítani, hiszen ahány ember és élethelyzet, annyiféle lehet az "elutasítás" is.

2011. dec. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!