Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti hány próbálkozás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hány próbálkozás után mondtok le véglek a kiszemelt nőről?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert sok barátnőmet megkérdeztem, hogy erre mit válaszolnak. Kivétel nélkül mindegyik azt mondta, hogy elsőre elutasítóan viselkednek az összes pasival, a jóképűekkel is. Tartják magukat elérhetetlennek. Ezáltal tudnak megbizonyosodni arra, hogy egy pasi elég kitartó-e, hogy megszerezze őket. Aztán még 2. jára is elutasítóak és azután kezdenek megenyhülni, ha szimpatikus az a pasi nekik. Így tudják hogy az életben is elég kitartó-e az a fiú, mert aki elsőre feladja, az az életben is ilyen és a munkában is. Tehát nagy csacsiság lenne elsőre feladni, mert akkor tényleg nem fogtok rendes párt találni. 6 lányt kérdeztem meg és mind ezt mondta, vagy bólogattak. Intelligens tanult lányok voltak a megkérdezettek. Bunk@ módon viszont senkit sem zavarnának el.
2011. dec. 10. 13:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Elég hülye felfogás. Személy szerint, ha nem látok jelzést a nő részéről, be sem próbálkozok.
2011. dec. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
ha nem látok érdeklődés a hölgy felől akkor oda se megyek, ha látok érdeklődést, de mégse akar ismerkedni akkor ott hagyom mert biztos dilis.
2011. dec. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
szerintem megalázó egy férfinak könyörögni, kuncsorogni hogy járjon vele egy nő.
2011. dec. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
1. Nem úgy van, ahogy mondják, ha jól néz ki a fiú, akkor elsőre igent mondanak neki.
2011. dec. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 LadyLee ***** válasza:

Nem intelligens tanult lányokat, hanem ostoba, magukat megjátszó libákat interjúztattál.


Persze tény, hogy sok csaj alakoskodik és játssza az agyát, de ezek jellemzően a butábbak.

2011. dec. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Pedig azokat bocs de intelligensebbnek tartom mint téged, ők nekem mindig az igazat mondták. Onnan tudom hogy azok intelligensek, hogy jó tanulók az egyetemen és mindenről, sport, politika, közélet stb lehet velük normálisan beszélgetni. Ha pedig mind ezt válaszoolták, akkor meg inkább nekik hiszek, mint azoknak akiket nem ismerek és bármit mondhatnak. Bocsi de szerintem ez a helyes.
2011. dec. 10. 13:28
 7/22 LadyLee ***** válasza:
Ha meg nekik hiszel, akkor mi a kérdés?
2011. dec. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

"akkor meg inkább nekik hiszek, mint azoknak akiket nem ismerek és bármit mondhatnak. "


akkor minek tetted fel a kérdést ha úgyse hiszel nekünk?

2011. dec. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 LadyLee ***** válasza:
Szerinted tényleg normális egyébként, hogy valaki megjátssza magát tudatosan és alakoskodjon valakivel, aki egyébként tetszik neki? Szerinted ez az intelligencia jele? Tapasztalatom szerint ez inkább a buta csajok fegyvere, akik ezáltal próbálják magukat érdekesebbé tenni, nehogy a pasi túl hamar rájöjjön, hogy tök üresek.
2011. dec. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Attól h intelligensek, még nem biztos h ismerik magukat. A legtöbb nőről utóbbi nem mondható el.
2011. dec. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!