Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent, ha egy fiú azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy fiú azt mondja, hogy hiányzok neki?

Figyelt kérdés

Nem igazodok ki rajta. A legtöbb srácon sikerül, de rajta nem. gy hete ismerjük egymást, és nagyon jól kijövünk, kavartunk már, meg igen, le is feküdtünk már, és nem ítél el azért, mert ennyi idő után lefeküdtem vele, meg semmi. Eléggé jó pasinka számít a városban, és hát monjduk úgy, hogy egy szoknyapecér. Olyanokat mondd nekem, hogy találkozgassunk továbbra is, aztán majd kialakul, hogy mi lesz. Ez nekem így teljesen jó, mert nem hiszem, hogy lesz ennél több. Az elején azt beszéltük, hogy ez csak barátság "extrákkal", ami teljesen oké volt. De ma beszéltünk, és mondta, hogy fura érzése volt este, merthogy hiányoztam neki. Nem értem. Bármikor megkaphat engem, és nálam sokkal jobb nőket is, és nem értem, hogy miért pont én kellek neki. Azért nem mondja, hogy megfektessen, mert ahhoz nem kell ilyet mondania, magamtól is rámászok. De akkor nem értem, miért?

Nem mondanám magam naivnak, ezért nem is feltételezem, hogy jaj most őrülten szerelmesek leszünk egymásba, de nem értem. Miért mondd ilyet?

Kérlek komoly válaszokat adjatok, előre is köszönöm!


2011. dec. 8. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt hogy hiányzol neki.De tuti nem az eszed.
2011. dec. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez tökjó. Lányok, nők, tessék megtanulni: a fiúk azt mondják amit gondolnak. Nem kell variálni, számolgatni.
2011. dec. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jó, köszönöm
2011. dec. 8. 16:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok a koszos edény nála, és komolyan szeretné, ha elmosogatnál helyette.
2011. dec. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert hianyzik neki az, hogy ujra lefekudjetek. Magyaran jo volt veled.
2011. dec. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szamóca.. ***** válasza:
este is szexhiánya volt.
2011. dec. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szereti azt,hogy kötetlenül megbaszhat.Azért ez hiányzik egy idő után az embernek.Nem értem,mi ebben a nem érthető?
2011. dec. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!