Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok bolondnak tartanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok bolondnak tartanátok egy fiút ilyen tetoválással a karján?

Figyelt kérdés
[link]

2011. dec. 6. 16:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez elég szánalmas, hogy egy márkát varratsz magadra, de ha ez tetszik akkor csináld.

Az én tetoválásom is biztos, hogy van akinek nem tetszik de én magamnak csináltam nem pasizni akartam vele...

2011. dec. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem ezzel akarok csajozni.Csak nem szeretném ha bárki meglátja hülyének nézzen.

Amúgy azért akarom ezt felvarratni mert az F1 a kedvenc sportom és 4éve a RedBull a kedvenc csapatom

2011. dec. 6. 17:28
 13/17 anonim ***** válasza:
igen
2011. dec. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Bocs, de a Red Bull egy lónyál gyártó cég, semmi egyéb, ennyi erővel a Borsodi sörgyár emblémáját is magadra varrathatod. Még azok sem varratják magukra, akik a cégnél dolgoznak.

Elég primitív dolog maga a tetoválás is, de ez különösen.

A Forma-1 nem is sport, hanem egy utazó cirkusz, ahogy a Red Bull Air Race is.

Ezeket fogod magadon viselni életed végéig? Komolyan?

Nem lehetsz egy érett személyiségű ember. Kicsit fogyatékos a gondolkodású, gyerekes fiúnak tartanám, akin ilyen tetoválást látok.

Ennél a Red Bull tetkónál egy börtöntetkó is személyesebb emlék, több értelme van.

2011. dec. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ja, ha a Red Bull, mint szponzor kiszáll a F-1-ből, és belép egy pakisztáni műtrágya gyártó cég, akkor magadra varratod, hogy "Fauji Bin Qasim Fertilizer"?

Vagy az már nem hangzik olyan jól? Mert nem energiaital? Pedig összetételben nem sok a különbség, hidd el :P

2011. dec. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
szerintem ilyet hülyeség lenne magadra tetováltatni..
2011. dec. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

B.B05


Maximális tiszteletem a tiéd!

Én is gondolkodom valami ilyenben. :)

2011. dec. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!