Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a nőnek a teste, kinézete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőnek a teste, kinézete a legnagyobb fegyvere, akkor a férfiaknal micsoda ez a fegyver?

Figyelt kérdés
Most arra gondolok, hogy akár még egy 40 feletti nő is eltud bolonditani pasikat, csupán a kinézetével meg a nőies viselkedésével, elég ha felvesz valami nagyon szexi ruhát, kifesti magát stb...persze ehhez is kell érteni, nem mondom hogy nem.Egy férfinál viszont nem elég ha jó cuccokba jár és jóképü.Mindenesetre hihetetlen mennyit tesz egy nőnél a kinézet, mennyire nehéz a pasiknak ellenállni egy izlésesen dögös vagy nőies nőnek.Van ilyen a férfiaknál is, szerintetek mi az ami ilyen ellenállhatatlan náluk?(pénzen kivül...abba ne menjünk bele)
2011. dec. 6. 13:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Sztem pedig csak a jó kinézet és a pénz ilyen. Mással nem is nagyon lehet elérni semmit a nőknél.
2011. dec. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Lelőtted a választ: pedig a pénztárca az. Illetve a farkuk, de ahhoz méretesnek kell lenni és használni is tudni kell. Azzal még meg lehet fogni a nőket ...
2011. dec. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Humor, pénztárca.
2011. dec. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Magabiztosság
2011. dec. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mac8: na jó, de vhogy el kell jutni odáig is, h meglássa a farkadat :) Azt pedig nem lehet úgy, h nem nézel ki jól és pénzed sincs.
2011. dec. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Valahogy úgy gondolom, egy nőnek sokkal több lehetősége van széppé varázsolni magát...annyiféle ruha van a nőknél...harisnya, kendő, még a nevüket se tudom egyeseknek annyiféle van... a férfiaknál tényleg csak zokni, gatya, zakó és mindjárt a lista végére érek...a nők a hajukat is 1000 féle képpen elrendezhetik, szóval sok variáció van...a férfiak egyszerübbek...Nem azt mondom hogy a férfinek is legyen mindenféle ilyen ruha lehetőség, hanem azt kérdem szerintetek mi marad nekik?


Vonzó nők politikusokat hóditanak meg csupán a kinézetükkel, nőies viselkedésükkel....

2011. dec. 6. 13:59
 7/19 anonim ***** válasza:

A legfontosabb egy férfi esetében a pénz, ehhez nem fér kétség. Pénzzel mindent megszerezhetsz, pénz nélkül meg lehet hatalmas farkad, senki nem kíváncsi rá, lehetsz jóképű, a nők csak felsóhajtanak, hogy bárcsak lenne pénze is, akkor összejönnének vele.

A férfiak fegyvere a pénz és a pénzen megszerezhető dolgok, amiket villantani tud.

2011. dec. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Például itt van ez a 34 éves csaj a Unique-ból, hát nem épp a legfiatalabb, mégis mennyire istenien nagy a vónzereje szerintem.A ruha, azok a mozgások, frizura, festék, csillogó szemek...



http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=UVaJSR..

2011. dec. 6. 14:10
 9/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, Völgyesi Gabi pont egy olyan nő, aki 34 éves, de még nem szült, sose robotolt, nem vezetett háztartást, nem nevelt gyereket, gyakorlatilag csak magával tudott foglalkozni eddigi életében, az átlaghoz képest nagyságrendekkel jobban él, többek között ezért néz ki jobban, mint a korosztálya. Meg persze genetika is, de az anyagiak, életvitel is belejátszanak erősen.

Ismerek én is szingli nőket, akik csak tanultak, egyetem után nem szültek, hanem karriert építettek, sportoltak stb. ezért a volt évfolyamtársaiknak sokkal jobban tartják magukat.

Sok mindenen múlik az, hogy egy 30-as 40-es nő milyen "jó nő" tud maradni. A nagy többség már 20-as évei végére sem hozza a formáját.

2011. dec. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a kisugárzás a lényeg mindkét nemnél. Dögösen tud egy nő kinézni megfelelő sminkkel, megfelelő ruhában (bár én nem szeretem az ilyen túlkomponált macákat), de mindezek semmit sem érnek, ha nem árad belülről az a vadító, nőies kisugárzás. Férfiaknál ugyanez, oké, hogy BMW, jó ruha, jóképű, de ha nincs meg benne a határozottság, nincs férfias kisugárzása, akkor bizony legfeljebb csak a kocsijával keltheti fel a figyelmet.
2011. dec. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!