Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Tudom elcsepelt a kerdes, de neha jo kivulallok velemenyet is hallani.

Szoval augusztus ota ismerem ezt a pasit, van egy metal klub azoknak akik szeretik ezt a zenet, es ott szoktunk talalkozni kb 2 hetente. Es azt veszem eszre, hogy a klub esteken szinte az egesz idot velem tolti, meg azokkal persze, akikkel en beszelgetek. Ha valahova kimegyek, akkor o is kijon utanam, ha felmentem az emeletre, akkor o is jott, es most penteken mar meg is erintett parszor, meg flortolt is velem, olyan felenk, de edes modon, pl beleivott a red bullom-ba, es amikor azt mondtam neki, hogy namost mar nyalat is csereltunk, akkor megegyszer :)

Amikor latta, hogy tetszik, ahogy tancol, akkor jobban rakapcsolt, total edes, es amikor elbucsuztam, akkor meg meg is olelt.

Es amikor ram mosolygott, majd' elolvadtam.

Az egyetlen problemam, hogy 34 eves vagyok, bar mindenki 30-nak nez, o viszont 28.

Tetszhetek-e egy 28 eves sracnak komolyan?


2011. dec. 4. 22:09
 1/6 compactegon ***** válasza:
ez komoly? 6 év korkülönbség? 28/34, ne viccelj :D szégyelld magad te vén pedó, hehehe.
2011. dec. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kosz, ezt se mondta meg senki ram :(
2011. dec. 5. 05:49
 3/6 compactegon ***** válasza:
nyilván viccnek szántam :) de miért ne tetszhetnél neki? egy 12-18 éves között persze, hogy soka korkülönbség, de egy 34-28as páros teljesen normális. nem értem az összefüggést a korotokkal kapcsolatban. de amúgy: a válasz igen. nagyon valószínű, hogy tetszel neki, csak mivel érzékeny róker a lelkem, nem mer jobban közeledni "most már nyálat is cseréltünk" stb...nem mer kezdeményezni, ennyi a titok.
2011. dec. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2011. dec. 5. 18:23
 5/6 A kérdező kommentje:
A klubbunk honlapjara feltettem egy hirdetest, hogy szivesen mennek az egyik klubba, ki jonne velem. O valaszolt, hogy benne van. Aztan amikor, ugy dontottem, hogy inkabb mashova mennek, o is ugy dontott, hogy az jobb otlet.
2011. dec. 7. 19:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindent bele!!!:D
2011. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!