Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszem neki ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki ezek alapján? És ha igen, hogyan mutassam ki, hogy ő is tetszik nekem? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Van a gimiben egy felsőbb éves fiú. Észrevettem, hogy a suliban sokszor szokott figyelni. A héten valamelyik nap az aulában beszélgettem a barátnőimmel, ott voltak a közelünkben az osztálytársai, és ez a fiú pont oda jött a közelembe (kb 1,5 méterre állt tőlem). Én hülye pedig nem mertem még ránézni sem, pedig pont felém fordult.. Ezek alapján szerintetek bejövök neki, lehet nála esélyem?? És legközelebb hogyan mutassam ki neki, hogy ő tetszik nekem??

Bocsi, hogy hosszú lett.

15/L


2011. nov. 26. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
én meg megnézek közelebbről egy páfrányt, mert a gyermekeim apját látom benne. van rá esély, de ki tudja? azért mert néz... lehet, esélyes, de... nem vagyok fiú, nem tom, h éreznek, de az is lehet, h csak haverkodni szeretne.
2011. nov. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyszerű módszer: Tartsd vele a szemkontaktust, és ha veszi mosolyogj rá. Ha akar valamit, ő fog kezdeményezni, ez fix.

egy 18/f SZEMEZÉS!!

2011. nov. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hmm kitudja lehet én vagyok? xd

F-el kezdődik a gimi ahova jársz? :D

F18


Am sztem nézz a szemébe hosszan és vigyorogj:P

2011. dec. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
alkalmanként próbálj meg vele beszélgetni(ha nem jutottatok a szemezésnél tovább)és ha azt látod hogy Ő erre vevő és ő is folyton mosolyog stb akkor ő is fog nyitni feléd :-)
2011. dec. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gondolom
2011. dec. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

egyik válaszoló kérdezte, hogy F-el kezdődik-e a gimi: nem, hanem K-val.. :P ennyire azért nem kicsi a világ :D

2011. dec. 13. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!