Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Regota baratkozunk, de meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regota baratkozunk, de meg nem volt koztunk semmi, szerintetek tetszem neki esetleg kesobb lehetunk 1par?

Figyelt kérdés
Mindig dicser, h mien csinos vagy, meg szep, meg okos es igy tovabb; a multkor elhivott kajalni sokat beszelgettunk, de most kivetelesen a magan eletunkrol az az elotti kapcsolatainkrol, persze maskor is rakerdezett h mizu a pasikkal, bepasiztam e, sok mindent elmondott magarol es rakerdezett, h tervezek e kozeljovoben csaladot alapitani ilyesmi, en meg azt valaszoltam h nagyon nehez dolga lesz annak a pasinak aki engem akar megfogni. Azota is ir, gyakrabban mint ez elott a talalka elott. Szerintetek tovabbra is csak baratkozni akar mint egy jo ismeros, vagy tobbet szeretne?
2011. nov. 16. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Külföldi vagy, vagy szimplán lusta?
2011. nov. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felhuzott már a hancurlécre?
2011. nov. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Külföldi
2011. nov. 16. 23:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Szlovákia?
2011. nov. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lakcimem nem kèred?:-D ukrajna
2011. nov. 16. 23:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Hm...Ukrajna...nem beszéltünk mi már? :D
2011. nov. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a jelek jó eséllyel arra utalnak, hogy többet szeretne:)
2011. nov. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!